OLX.pl wprowadza opłaty w dziale elektroniki, za darmo do 3-5 ogłoszeń miesięcznie

Serwis ogłoszeniowy OLX.pl 10 lipca wprowadzi opłaty w dziale elektroniki. Za darmo będzie można opublikować maksymalnie 3-5 ogłoszeń w ciągu miesiąca, kolejne będzie trzeba kupić pojedynczo lub w pakietach.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
OLX.pl wprowadza opłaty w dziale elektroniki, za darmo do 3-5 ogłoszeń miesięcznie

W większości kategorii sekcji Elektronika na OLX.pl darmowe będzie zamieszczenie do trzech ogłoszeń w miesiącu. W kategorii Komputery ten limit wynosi cztery, a w Gry i konsole - pięć.

Za każde kolejne ogłoszenie trzeba będzie zapłacić od 1 do 6 zł. W kategorii Telefony stawka wynosi 6 zł, a w kategorii Akcesoria telefoniczne - 1 zł.

grafika

Płatne ogłoszenia będą też dostępne w pakietach - po 10 anonsów (ceny takiego pakietu w różnych kategoriach wynoszą od 10 do 57 zł), 20 (w cenie od 18 do 108 zł), 50 (od 43 do 255 zł) oraz 100 (od 82 do 492 zł).

W ramach pakietu klient otrzymuje też własną stronę firmową z adresem www, może korzystać z katalogu produktów i rekomendacji oraz przeglądać na bieżąco statystyki skuteczności swoich ogłoszeń.

Pakiety są skierowane przede wszystkim do firm prowadzących sprzedaż na OLX.pl. Serwis podaje, że w kategorii Elektronika firmy stanowią 20 proc. ogłoszeniodawców.

grafika

Elektronika to kolejny dział OLX.pl, w którym pojawiają się opłaty za ogłoszenia powyżej określonego limitu miesięcznego. Na początku br. opłaty wprowadzono w sekcji Dom i Ogród, a w latach 2014-2016 roku - w działach Nieruchomości, Praca i Motoryzacja.

Według badania Gemius/PBI w maju br. OLX.pl zanotował 13,34 mln realnych użytkowników i 1,15 mld odsłon. Serwis podaje, że jego dział Elektronika miesięcznie notuje średnio 1,7 mln użytkowników, a zamieszczane tam ogłoszenia generują 3,6 mln odpowiedzi.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"