SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onet.pl z Web.de

Dzięki porozumieniu Onet.pl i portalu WEB.DE polscy reklamodawcy uzyskali dostęp do paneuropejskiej sieci reklamowej, obecnej w 23 europejskich krajach, wśród 70 milionów potencjalnych klientów

- Cieszymy się, że w rok po wejściu Polski do Unii Europejskiej, możemy ogłosić naszą współpracę z Onet.pl. Polski rynek internetowy jest jednym z najprężniej rozwijających się rynków Europy Wschodniej. Porozumienie WEB.DE z Onet.pl to niezwykle atrakcyjna oferta zarówno dla międzynarodowych firm, które pragną zaistnieć na tym rynku, jak i dla polskich reklamodawców, którzy chcą wejść na rynek europejski - mówi Matthias Ehrlich, Członek Zarządu i Szef Działu Sprzedaży WEB.DE.

Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu Onet.pl: W rok po wejściu do struktur unijnych, oferujemy naszym klientom nieograniczony dostęp do rynków europejskich. Pragniemy stać się partnerem zarówno dla firm krajowych, jak i czołowych reklamodawców z państw zjednoczonej Europy. Ta oferta jest atrakcyjna zwłaszcza dla agencji i biur turystycznych, sieci hotelowych czy linii lotniczych. Będziemy skutecznie konkurować ze światowymi potentatami branży reklamowej.

Dzięki połączonym potencjałom, doświadczeniu oraz know-how Onet.pl i WEB.DE, reklamodawcy będą mogli prezentować swoje oferty poprzez największe domy mediowe w Paryżu, Londynie czy Berlinie.

Piotr Welc, Dyrektor ds. Projektów Marketingowych Onet.pl podkreśla: Zaproszenie do współpracy z europejską elitą jest dla nas potwierdzeniem statusu, na który rzetelnie zapracowaliśmy - dzięki WEB.DE, na zasadach partnerskich nawiązujemy współpracę z liderami lokalnych rynków. Teraz możemy przedstawić naszym klientom ofertę o niespotykanej dotąd, w realiach polskich, skali. Już po 48 godzinach od zlecenia reklamodawcy mogą spodziewać się efektywnego odbioru swoich kampanii przez 70 milionów użytkowników internetu:  to dziesięciokrotnie więcej, niż mogliśmy im zaoferować na rynku krajowym!.

WEB.DE obok wiodących europejskich portali: Wanadoo Group (działającego na rynku francuskim, brytyjskim, hiszpańskim i holenderskim), Libero Italy, Austria.com Group i szwajcarskiego Bluewin, koordynuje wspólne działania oraz współpracę w zakresie marketingowo-reklamowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Onet.pl z Web.de

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl