SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oriflame poszerza współpracę z Artegence o kompleksową obsługę social media

Agencja Artegence, która dotychczas była odpowiedzialna za działania kreatywno-digitalowe przy projekcie Oriflame „Piękna Tak Jak Chcę”, wygrała przetarg na obsługę kanałów social media firmy oraz działania SEO i SEM na rynku polskim.

Article

Dotychczasowy zakres współpracy dotyczył m.in. wsparcia kreatywnego wokół głównej kampanii Oriflame w 2018 roku. Artegence jest odpowiedzialna za koncept i kreację kanału YouTube „Piękna tak jak chcę” – miejsca, w którym pięciu znanych ekspertów z sektora beauty prezentuje, jak dbać o kobiece piękno:

Działania te będą kontynuowane w tym roku – w nowym, odświeżonym wydaniu. Komunikacja w dużej mierze zostanie oparta na współpracy z influencerkami tj. Sylwią Sajchta czy Zmalowana.

Agencja Artegence będzie odpowiadać teraz także za kompleksową obsługę social media dla Oriflame Poland, która obejmuje takie kanały jak Facebook, Instagram i YouTube. Zakres prac zawiera także działania reklamowe dot. wszystkich wspomnianych kanałów oraz działania SEO i SEM dla marki.

- W 2019 roku postanowiliśmy przenieść działania Oriflame w social mediach na nowy, jeszcze wyższy poziom! W drodze przetargu wybraliśmy do współpracy przy tym wyzwaniu agencję Artegence, która zaproponowała najlepsze rozwiązania digitalowe, zarówno od strony kreatywnej, jak i performance. Ponadto dotychczasowa współpraca pokazała, że agencja doskonale rozumie naszą firmę i świat beauty - komentuje Zuzanna Bogusławska, online & social media manager Oriflame Polska.

Firmy nie podają szczegółów przetargu ani terminu, na jaki została zawarta umowa.

Ponadto Artegence była także odpowiedzialna za stworzenie i launch platformy rekrutacyjnej, mającej na celu pozyskiwanie nowych konsultantek Oriflame.

Pilotażowo działania zostały wdrożone w Rumunii, a docelowo mają funkcjonować na kilku europejskich rynkach. Kampania składa się z pięciu odsłon, podzielonych pod kątem stylu życia i zainteresowań potencjalnych konsultantek. Artegence odpowiada za adaptację konceptu komunikacyjnego oraz platformę rekrutacyjną.

Współpraca z influencerkami – tj. Sylwia Sajchta i Zmalowana – została nawiązana poprzez LifeTube.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oriflame poszerza współpracę z Artegence o kompleksową obsługę social media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl