SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orlen Eko szuka agencji PR do współpracy przez 5 lat

Należąca do PKN Orlen spółka Orlen Eko, zajmująca się m.in. gospodarowaniem odpadami, zaprasza agencje do składania ofert na świadczenie usług public relations.

fot. materiały prasowe Article

Spółka Orlen Eko (należąca do grupy kapitałowej PKN Orlen) zaprosiła agencje public relations do udziału w postępowaniu, w którym zostanie wybrana firma odpowiedzialna za kreowanie, wspieranie i budowanie wizerunku jej nowego projektu inwestycyjnego w zakresie gospodarki obiegu zamkniętego, na każdym etapie jego powstawania.

Wspomniane wyżej dbanie o wizerunek inwestycji obejmuje również kreowanie materiałów promocyjnych, przekazów informacyjnych oraz doradztwo komunikacyjne i wizerunkowe.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu zostaną udostępnione agencjom po spełnieniu przez nich wstępnych wymagań postępowania.

Umowa z wybraną agencją zostanie zawarta na 5 lat.

Postępowanie jest podzielone na 2 etapy. W pierwszym agencje składają oferty formalne, a po wstępnej preselekcji wybrane firmy złożą oferty techniczne. W drugim etapie, po dokonaniu weryfikacji złożonych ofert, agencje, których oferty spełniały wymagania formalne i uzyskały pozytywne oceny techniczne, zostaną zaproszone do złożenia ofert handlowych.

Oferty można składać do 13 stycznia.

Dołącz do dyskusji: Orlen Eko szuka agencji PR do współpracy przez 5 lat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl