SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orlen sprawdza, czy kawa z jego stacji będzie się sprzedawać w placówkach Poczty Polskiej

PKN Orlen wspólnie z Pocztą Polską prowadzą testy dotyczące wspólnych kącików kawowych, które miałyby być zlokalizowane w placówkach tego pocztowego operatora. Sprzedawane byłyby tam kawy znane z konceptu Orlen Stop Cafe - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. poczta polska Article

PKN Orlen w ramach pilotażu udostępnił automat do kawy, znany z konceptu Orlen Stop Cafe, jednej z placówek Poczty Polskiej zlokalizowanej w Warszawie, w którym mieści się centrala poczty. Projekt ma na celu sprawdzenie, czy tego typu usługi zostaną pozytywnie przyjęte przez klientów placówek pocztowych.

Rozwiązanie testowe jest dostępne od ponad miesiąca. Klienci Poczty Polskiej za kawę mogą zapłacić bezpośrednio przy automacie.

- Spółki pracują nad rozszerzeniem pilotażu w kilku placówkach pocztowych w Warszawie, które są najczęściej  odwiedzane przez klientów poczty - przekazało serwisowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Orlenu.

Z kolei biuro prasowe Poczty Polskiej zdradziło nam, że po zakończeniu testów technicznych zostanie uruchomiony pilotaż i powstanie lista placówek, w których zostaną umieszczone takie urządzenia. Nie uzyskaliśmy jednak odpowiedzi, ile docelowo takich placówek będzie i kiedy projekt ruszy.

Od 2014 roku na stacjach paliwowych Orlenu można odbierać paczki Poczty Polskiej. Kąciki Orlen Stop Cafe w placówkach to kolejny etap zacieśniania współpracy między Spółkami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orlen sprawdza, czy kawa z jego stacji będzie się sprzedawać w placówkach Poczty Polskiej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
paff
Stojąc w kilometrowej kolejce bo pracowników na PP jest za mało to kawa będzie niezbędna żeby przeżyć.
8 1
odpowiedź
User
Janko M
Stojąc w kilometrowej kolejce bo pracowników na PP jest za mało to kawa będzie niezbędna żeby przeżyć.

Pytanie czy każdy (co który) klient nie koniecznie emeryt stojąc w kolejce skusi się na kawę?
0 0
odpowiedź
User
Wkurvviony
Jeszcze za krótko się stoi.na poczcie, niech im wstawia hotdogi do sprzedaży. Swietnie się komponują miedzy przepisy siostry kucharelli, album pamieci Lecha Kaczyńskiego, lust polecony priorytetowy i ekspres do kawy.
2 0
odpowiedź
User
wincey & wincey
Kawa jest pewnie dla pań z okienek...
;) a tak na serio, razem z usługą kawowoą powinni zatroszczyć się też o ubikację.
0 0
odpowiedź