SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

OS3 multimedia wprowadza Interdeco w świat internetu

15 lipca 2002 wystartował internetowy serwis Interdeco Hachette Advertising Polska zaprojektowany z myślą o stworzeniu i wypromowaniu wizerunku firmy w sieci.

Wykreowany przez agencję interaktywną OS3 multimedia serwis www.interdeco.com.pl oparto na stworzeniu trzech sekcji tematycznych. Pierwsza z nich, w pełni poświęcona firmie opisuje jej historię, pracowników i przedstawia partnerów. Sekcja "Tytuły" zawiera precyzyjne informacje o magazynach, w których reklamodawcy, w tym agencje reklamowe i domy mediowe mogą wykupić powierzchnie reklamowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest sekcja "Badania" kształtująca obraz czytelników poszczególnych tytułów poprzez zestawienia danych dotyczących ich wieku, wykształcenia czy zainteresowań, co precyzyjnie wskazuje na odbiorców reklamy.

"Celem stworzenia serwisu było ukazanie i promowanie firmy Interdeco jako pierwszego w Polsce domu sprzedaży prasy kolorowej. Projektując serwis specjaliści naszej agencji duży nacisk położyli na zintegrowanie promocji firmy w internecie z potrzebami obecnych i przyszłych Klientów Interdeco. W odniesieniu do tych założeń serwis jest praktycznym, aktualnym i prostym sposobem komunikacji pomiędzy firmą a reklamodawcami. Jego celem jest łatwy dostęp do niezbędnych danych o ofercie i firmie, co z pewnością ułatwia i skraca czas pracy ze strony Klientów. Tak często jak do odwiedzania strony, Interdeco zaprasza "na kawę"... powiedział Tomasz Pruszczyński dyrektor zarządzający agencji OS3 multimedia.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: OS3 multimedia wprowadza Interdeco w świat internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl