SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Patryk Michalski za Grzegorza Frątczaka nowym prowadzącym popołudniowe pasmo w radiowej Jedynce

Dziennikarz i prezenter Patryk Michalski dołączył do ekipy prowadzących popołudniowe pasmo w Programie Pierwszym Polskiego Radia - „Ekspres Jedynki”. Z anteny zniknął dotychczasowy prowadzący Grzegorz Frątczak.

Patryk Michalski, fot. FacebookArticle

„Ekspres Jedynki” to pasmo nadawane od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00. Prowadzący wraz z ekspertami i gośćmi rozmawiają o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, społecznych, o notowaniach giełdowych i sprawach bezpośrednio dotyczących słuchaczy. Program zadebiutował na antenie w czerwcu 2016 roku.

Audycję prowadzili od początku Karolina Rożej i Wojciech Dąbrowski. Z czasem zespół wykrystalizował się i teraz prowadzącymi są cztery osoby. We wtorek dołączył do nich Patryk Michalski, zastępując Grzegorza Frątczaka, który pozostaje w redakcji publicystycznej.

- Redaktor Patryk Michalski od dawna pracuje w zespole redakcyjnym publicystyki. Dołączył teraz do ekipy, która przygotowuje i prowadzi program popołudniowy w radiowej Jedynce. Wśród prowadzących - Karolina Rożej, Daniel Wydrych, Mateusz Drozda i Patryk Michalski - informuje portal Wirtualnemedia.pl Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia.

#EkspresJedynki 15:00-18:00 🔸 Tak wygląda redaktor prowadzący na kilka minut przed swoim debiutem w popołudniówce! 😰...

Opublikowany przez Jedynka - Program 1 Polskiego Radia Wtorek, 2 lutego 2021

Dziennikarz nie chciał komentować zawodowej zmiany. Michalski związany jest z Polskim Radiem od 2013 roku, w Jedynce był prowadzącym i reporterem. Jest też prowadzącym w Polskim Radiu Kierowców, nadawanym od października 2020 roku.

Z kolei Grzegorz Frątczak z Polskim Radiem związany jest od 2014 roku. W tym czasie – oprócz „Ekspresu Jedynki” – prowadził także m.in. „Cztery Pory Roku”, Jedyne Takie Miejsce” i „Radio Kierowców”. Jest też prowadzącym w Polskim radiu 24. Wcześniej pracował w Radiu Łódź, a także (krótko w 2012 roku) – z RMF Classic.

W czwartym kwartale 2020 roku udział Jedynki w rynku słuchalności wyniósł 5 proc., po spadku r/r o 0,3 proc.

Dołącz do dyskusji: Patryk Michalski za Grzegorza Frątczaka nowym prowadzącym popołudniowe pasmo w radiowej Jedynce

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
koe
chciałbym napisać słowa dezaprobaty i inne inwektywy ale mnie cenzura wywali
odpowiedź
User
Maks
Te zmiany to tak jakby zamienić trumnę sosnowa na świerkową. Niewiele to zmienia.
odpowiedź
User
Wujek Dobra Rada
Fotka w stylu zakochanego w sobie redaktora W. z Radiowej Jedynki. Nie idź tą droga Patryku, miej swój styl.
odpowiedź