SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paulina Kupisz dołącza do Yieldbird, a Paweł Wal developerem w studiu Codest

Paulina Kupisz dołączyła do Yieldbird, a Paweł Wal do zespołu deweloperskiego w ramach AdTaily - spółek należących do Agory. Zajmą się wsparciem wydawców, rozwojem oferty programmatic premium oraz udoskonalaniem platformy Yieldbird.

Article

Powiększenie zespołu (w ostatnich dniach dołączył też do niego Tomasz Kryń) jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju oferty Yieldbird.

W sierpniu br. firma poszerzyła zakres świadczonych usług o wsparcie strategiczne wydawców w zakresie optymalizacji produktu oraz łączenia sprzedaży bezpośredniej reklam z reklamą programatyczną. Proponuje też monetyzację ruchu zagranicznego, jako istotnego źródła dodatkowego przychodu. Rozwija też usługi związane z dedykowanymi aplikacjami w obszarze adtech.

Nowi członkowie zespołu skoncentrują się na rozwoju oferty programmatic premium, wsparciu wydawców w doborze nowych optymalnych rozwiązań, a także rozwoju technologicznym platformy Yieldbird.

Paulina Kupisz objęła stanowisko publisher managera. Jest odpowiedzialna za utrzymywanie relacji z wydawcami i dostarczanie im nowych rozwiązań. Wcześniej zajmowała się analizą rynku latynoamerykańskiego, pracowała jako tłumacz i copywriter w środowisku startupowym oraz account manager dla klientów angielsko- i hiszpańskojęzycznych.

Do zespołu developerów software studio Codest, działającej w ramach grupy AdTaily, dołącza Paweł Wal. Doświadczony w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji typu CRM oraz webowych narzędzi do analizy i dystrybucji danych. Jako ruby on rails developer, zajmie się wsparciem rozwoju platformy Yieldbird. Ma to związek z coraz większym zainteresowaniem wydawców oprogramowaniem, które automatyzuje obsługę kampanii reklamowych i wspomaga zespoły sprzedażowe.

Przez ostatnie dwa lata Paweł Wal pracował jako full stack developer w MadeOnMoon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paulina Kupisz dołącza do Yieldbird, a Paweł Wal developerem w studiu Codest

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yelo
Wow Wirtualne to już o programistach będziecie pisać? Kto.gdzie dewelopuje ? Stron Wam zabraknie
8 8
odpowiedź