SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PGE szuka agencji do obsługi elektrociepłowni Kogeneracja

Spółka PGE Energia Ciepła (należąca do grupy kapitałowej PGE) wybiera w przetargu agencję, która zajmie się kompleksową obsługą promocyjno-reklamową marki elektrociepłowni Kogeneracja. Umowa z wybraną firmą ma obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

Article

Przetarg ogłoszony przez spółkę zależną Polskiej Grupy Energetycznej dotyczy kompleksowego dostarczania usług oraz produktów reklamowo-promocyjnych dla marki Kogeneracja dla podtrzymania dobrych relacji z obecnymi klientami oraz zintensyfikowania pozyskiwania nowych odbiorców energii elektrycznej i cieplnej.

Kompleksowe usługi polegać będą na dostarczeniu produktów w postaci gadżetów promocyjno-reklamowych, opracowaniu materiałów promocyjnych i reklamowych, opracowaniu projektów graficznych, bilboardów i bannerów reklamowych.

Wybrana agencja zajmie się m.in. opracowaniem koncepcji komunikacji kampanii (przekaz, scenariusz, komunikacja, treść ) informacyjnej,obsługą BTL reklamy skierowanej do konkretnego klienta nie będącej reklamą w mediach, do konkretnych potencjalnych odbiorców ciepła itp.

Umowa ze zwycięską firmą będzie zawarta do 30 czerwca 2023 roku. Oferty można składać do 31 stycznia br.

Dołącz do dyskusji: PGE szuka agencji do obsługi elektrociepłowni Kogeneracja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl