PGNiG szuka agencji interaktywnej do dwuletniej współpracy

Spółka PGNiG Obrót Detaliczny rozpoczęła przetarg na świadczenie usług marketingu internetowego - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Chce wybrać w nim kilka firm, z którymi zawrze umowy ramowe. Będzie z nimi pracować przez 2 lata.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

PGNiG zamierza wybrać maksymalnie dwie firmy do obsługi działań marketingowych w internecie. Podpisze z nimi tzw. umowy ramowe i w okresie ich obowiązywania będzie im na bieżąco zlecać określone projekty.

Wybrane firmy zajmą się kompleksową obsługą działań marketingowych spółki w Internecie, w tym zakupem powierzchni reklamowej, obsługą i prowadzeniem kampanii reklamowych w digitalu oraz kreacją i produkcją materiałów online.

Zakres współpracy przy konkretnych projektach będzie określany na bieżąco, w tzw. zaproszeniach do składania ofert – każda z dwóch wybranych firm otrzyma takie zapytanie, a po przygotowaniu ofert PGNiG wybierze ofertę jednej z nich i tej zleci realizację określonego projektu.

Przetarg trwa do 23 maja br.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale