SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Kociszewski w zespole DBI Havas Media Group

Do Havas Media Group dołączył Piotr Kociszewski, gdzie objął stanowisko data science manager w jednostce DBI - Data Business Intelligence.

Piotr Kociszewski Article

Kociszewski będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów i rozwój produktów związanych między innymi z modelowaniem ekonometrycznym i atrybucją. Będzie raportować bezpośrednio do szefa zespołu - Łukasza Wiśniewskiego, head of DBI.

Kompleksowymi działaniami z obszaru digital marketingu w agencji Havs Media Group zarządza Beata Magdziarz, która dołączyła w październiku na stanowisku chief digital officer.

Piotr Kociszewski ma ponad 11 lat doświadczenia w obszarze data-driven marketingu. Od początku drogi zawodowej związany z branżą mediową, ma doświadczenie w pracy zarówno w agencjach – Mediabrands czy K2 Precise, jak również po stronie klienta.

Ostatnie dwa lata spędził w Unileverze na stanowisku data analyst EE, gdzie odpowiadał za przygotowanie modeli ekonometrycznych MMM dla rynków Europy Wschodniej. Modele przygotowywane były dla największych marek Unilever. Dodatkowo w zakresie jego obowiązków znajdowała się wizualizacja danych i obsługa platformy big data – Dataiku.

Dołącz do dyskusji: Piotr Kociszewski w zespole DBI Havas Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl