SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Morkowski po odejściu z Saatchi&Saatchi IS partnerem zarządzającym w Wisebase

Piotr Morkowski, który do maja br. był CEO agencji Saatchi&Saatchi IS został managing partnerem w firmie Wisebase - wynika z ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl.

Piotr Morkowski przez dziesięć ostatnich lat związany był z branżą agencji reklamowych. Przez trzy ostatnie lata pełnił funkcję CEO agencji Saatchi&Saatchi IS. Z agencją rozstał się latem br., odsprzedając posiadane w niej udziały. Głównym zdaniem Morkowskiego była integracja Saatchi & Saatchi Polska z Interactive Solutions (S&S przejęła Interactive Solutions w 2013 roku). Morkowski był właścicielem agencji Interactive Solutions, którą założył w 2005 roku. Po jego odejściu na czele agencji stanął Tomasz Pawlikowski.

Wcześniej przez ponad pięć lat identyczne stanowisko zajmował w Interactive Solutions EMEA. W latach 2009-2014 był dyrektorem zarządzającym Saatchi&Saatchi Digital, a wcześniej - dyrektorem zarządzającym w Interactive Solutions EMEA.

Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Firma Wisebase, do której kierownictwa dołączył właśnie Morkowski, oferuje sieciom handlowym dostarczanie szczegółowych danych produktów i ich opisów.

Dołącz do dyskusji: Piotr Morkowski po odejściu z Saatchi&Saatchi IS partnerem zarządzającym w Wisebase

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl