SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Współpracownik Edwarda Miszczaka z TVN dołączył do Polsatu

Piotr Ochalski, jeden z kluczowych współpracowników Edwarda Miszczaka z czasów jego pracy w TVN, dołączył do zespołu Telewizji Polsat - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. - Ma być prawą ręką Miszczaka - słyszymy w stacji.

Edward Miszczak; fot. AKPAEdward Miszczak; fot. AKPA

Fakt, że Ochalski zaczyna pracę w stacji potwierdził Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu. Nie informuje on jednak, czym zajmie się Ochalski - tej informacji nie przekazano na razie pracownikom firmy. 

Jedyną zastępczynią Miszczaka w Polsacie jest obecnie Katarzyna Wajda, która od 2018 r. była zastępczynią poprzedniej dyrektor programowej Polsatu Niny Terentiew (obecnie członkini rady nadzorczej firmy). W dziale programowym Wajda pracuje od 2007 r. Wcześniej był sekretarzem redakcji “Wydarzeń”. 

Ochalski był obecny na wiosennej konferencji ramówkowej Polsatu, która odbyła się 1 lutego br.

Piotr Ochalski w TVN pracował przez 21 lat

Piotr Ochalski z TVN związany był od 2002 r. Przez wiele lat pracował w dziale programmingu stacji, będąc jednym z najbliższych współpracowników ówczesnego dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka.

Od 2011 r. współtworzył serwis streamingowy Player.pl, którego został dyrektorem programowym. W 2016. r. wszedł do kierownictwa nowej jednostki TVN Emotion Studio, które zajmowało się produkcją treści do internetu.

Później jako zastępca dyrektora programowego Piotr Ochalski nadzorował działania TVN w obszarze online oraz w social mediach. Z kolei jako dyrektor działu mediów odpowiadał za przełożenie badań marketingowych na ofertę programową i działania marketingowe. Z TVN rozstał się w styczniu ub.r.

Edward Miszczak odszedł z TVN w czerwcu 2022 r. po 25 latach pracy. Od 16 stycznia ub.r. jest dyrektorem programowym i wiceprezesem Telewizji Polsat. 

Telewizja Polsat w pierwszych trzech kwartałach 2023 r. osiągnęła wzrost przychodów z reklamy telewizyjnej o 4,4 proc. do 917 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Współpracownik Edwarda Miszczaka z TVN dołączył do Polsatu

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Man
We dwoje będzie im raźniej niszczyć..
odpowiedź
User
Ojciec rodziny
'...Rozstał się z tvn..,' - czyli został wyrzucony ? I nie znalazł innej pracy ?
odpowiedź
User
Maxx
I fajnie, gratulacje
odpowiedź