SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Podstawek: z PKO BP do Centrum Informacyjnego Rządu

Stanowisko wicedyrektora Centrum Informacyjnego Rządu w kancelarii premiera objął Piotr Podstawek. Poprzednio pracował w PKO BP, a wcześniej m.in. w Provident Polska, CEDC i Orange Polska.

Piotr PodstawekArticle

Piotr Podstawek to czwarty wicedyrektor Centrum Informacyjnego Rządu, taką funkcję pełnią też Oliwia Skóra (od jesieni 2019 roku, wcześniej pracowała w Ministerstwie Zdrowia), Marta Michalska (od maja 2020 roku, wcześniej w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego) oraz Urszula Bednarz-Brzozowska (od kilku lat).

Szefem Centrum Informacyjnego Rządu od listopada 2018 roku jest Tomasz Matynia, zastąpił na tym stanowisku Piotra Matczuka.

Roszady w PKO BP po odejściu Zbigniewa Jagiełło

Poprzednio przez ponad pięć lat Piotr Podstawek pracował w państwowym PKO Banku Polskim, pełnił tam funkcję dyrektora biura strategii i segmentacji marketingowej. To jeden z kilku menedżerów, którzy odeszli z banku, po tym jak w połowie ub.r. pożegnał się z nim Zbigniew Jagiełło, prezes przez ponad 10 lat.

Adam Marciniak z zarządu PKO BP przeszedł na stanowisko wiceprezesa CCC, natomiast Mariusz Chłopik, w PKO BP dyrektor ds. Ekstraklasy i gamingu, został pełnomocnikiem zarządu Legii Warszawa ds. projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych (Chłopik to od lat nieformalny doradca premiera Mateusza Morawieckiego).

W połowie października Jan Emeryk Rościszewski, który zastąpił Zbigniewa Jagiełło jako prezes PKO BP, zrezygnował z pełnionej funkcji. Równocześnie z zarządu banku zostali odwołani Rafał Antczak i Jakub Papierski. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pko-bp-nowy-prezes-zrezygnowal-zmiany-w-zarzadzie

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Piotr Podstawek przed pracą w PKO BP był związany m.in. z Provident Polska (jako dyrektor departamentu zarządzania klientem), CEDC (jako senior brand manager) oraz przez 7,5 roku z Orange Polska (kolejno jako dyrektor departamentu zarządzania segmentami, dyrektor usług głosowych i dyrektor marketingu przy Euro 2012).

Dołącz do dyskusji: Piotr Podstawek: z PKO BP do Centrum Informacyjnego Rządu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Podstawka
Wóda, chwilówki, Rząd, piękna kariera.
odpowiedź