SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanał Sportowy na puszkach i w reklamach piwa Tyskie

Do sprzedaży trafia limitowana edycja piwa Tyskie (Kompania Piwowarska) z grafiką Kanału Sportowego na puszkach. W jego kampanii reklamowej będą występować główni twórcy Kanału: Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski, Michał Pol i Mateusz Borek.

Piwo Tyskie Sport Lager w puszkach z grafiką Kanału Sportowego będzie od środy dostępne w sklepach Żabka. Ma 4,6 proc. alkoholu. Smokowski, Stanowski, Pol i Borek ogłosili to w programie we wtorek wieczorem.

- Sport Lager jest fizyczną manifestacją idei marki Tyskie, która łączy mimo różnic. Wspólne piwo dla fanów sportu to zwieńczenie współpracy pomysłodawców Kanału Sportowego, czyli oryginalnego połączenia różnorodnych stylów i osobowości, a także ukoronowanie naszej relacji z Kanałem Sportowym. Nowe piwo to siła bycia na TY zamknięta w jednej puszce - komentuje w komunikacie prasowym Wojciech Szerszeń, junior brand manager Tyskiego.

Piwo Tyskie z Kanałem Sportowym tylko z Żabkach

Design puszek Tyskie Sport Lager przygotowała agencja BNA.

Tyskie Sport Lager będzie wspierane kampanią reklamową, zgodnie z tegorocznym hasłem marki „Jesteśmy na TY”. W spotach twórcy Kanału Sportowego prowadzą zabawne rozmowy na gigantycznej puszce Tyskiego.

Akcja reklamowa będzie obejmować serię 6- i 15-sekundowych spotów i inne aktywności w internecie. Realizuje ją Huta 19 im. Joachima Fersengelda. Realizacją spotów, wyreżyserowanych przez Tadeusza Śliwę, zajął się Moon Films, postprodukcją - Lunapark, a udźwiękowieniem - Juice. Planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja Zenith.

Kanał Sportowy reklamuje Tyskie w „Hejt Parku”

Piwo Tyskie współpracuje reklamowo z Kanałem Sportowym od ponad dwóch lat, jest promowane przede wszystkim w „Hejt Parku”. Kilka odcinków tego programu zrealizowano w pubach.

 

Od lutego br. bohaterami reklam Tyskiego są Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński, równocześnie zmieniono oprawę graficzną jego puszek i butelek.

Kanał Sportowy na kubkach i zeszytach

Piwo Tyskie to kolejny produkt reklamujący się wizerunkiem Kanału Sportowego. Latem ub.r. w sklepach Biedronka pojawiły się kubki z oprawą Kanału i twarzami jego głównych twórców, a w hipermarketach Carrefourze podobnie oznaczone artykuły szkolne.

W ub.r. Kanał Sportowy zwiększył przychody ponad dwukrotnie do 24,07 mln zł, a jego zysk netto wzrósł z 1,6 do 5,57 mln zł. Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol i Krzysztof Stanowski zdecydowali, że spółka wypłaci im po 1 mln zł dywidendy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Na YouTubie Kanał Sportowy ma obecnie 976 tys. subskrybentów, a zamieszczone na nim materiały oglądano łącznie 545 mln razy. Drugi kanał, z najciekawszymi fragmentami programów i kulisami ich realizacji, ma 210 tys. subskrybentów i 48 mln odtworzeń treści.

Dołącz do dyskusji: Kanał Sportowy na puszkach i w reklamach piwa Tyskie

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Buhaha
Ciekawe czy dorzucą dziadowskie szklanki z naklejkami
0 0
odpowiedź
User
alametr
Czy napisy odchodzą, gdy wilgotność powietrza się zwiększa? Bardzo to popieram, to ekologiczne.
20 4
odpowiedź
User
bredny
To już nie sport, to piękny biznes i firma o milionowych zyskach. Chwała im za to
0 0
odpowiedź