SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKP Intercity szuka firmy do wydawania magazynu dla pasażerów

PKP Intercity zaprasza firmy do składania ofert na przygotowanie koncepcji i dalsze wydawanie magazynu pokładowego „W Podróż z PKP Intercity” przeznaczonego dla klientów i pasażerów.

Poprzednia odsłona magazynu „W podróż z PKP Intercity”Article

Magazyn „W Podróż z PKP Intercity” ma umożliwić skuteczną realizację zakładanych celów komunikacji wizerunkowej oraz strategicznej. Ma też pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku PKP Intercity jako nowoczesnego przewoźnika, dbającego o komfort i bezpieczeństwo podróży.

Pismo ma być skierowane do pasażerów odbywających przejazd w wagonach klasy 1 i 2 pociągów kategorii Express InterCity Premium, Express InterCity, InterCity oraz klientów w Centrach Obsługi Klienta PKP Intercity oraz wybranych punktach Info Dworzec.

Spółka chce, by magazyn zachęcał do wyboru pociągu jako środka lokomocji, poprzez podkreślanie atutów takiej formy podróżowania (komfort, nowoczesność, bezpieczeństwo). Pod względem zawartości ma charakteryzować się zróżnicowaną tematyką typu lifestyle – artykuły dla kobiet, mężczyzn, a także treści skierowane do różnych grup zawodowych i wiekowych (w tym biznesmeni, studenci, seniorzy, dzieci), jednak przede wszystkim tematyka w szerokim zakresie nawiązywać ma do zagadnień i obszarów związanych z PKP Intercity.

Pismo będzie ukazywać się raz w miesiącu w nakładzie 35 tys. egzemplarzy, będzie mieć 72 strony plus okładki i format 165x230 milimetrów.

Wybrana firma będzie odpowiedzialna nie tylko za przygotowanie koncepcji i wydawanie magazynu, ale również za działania związane z jego promocją. Będzie prowadzić profil magazynu na Instagramie, przygotuje plakaty promujące pismo, a także trzy 30-sek. spoty wideo dla każdego kolejnego numeru. Zwycięzca postępowania będzie pracować dla PKP Intercity przez dwa lata od zawarcia umowy.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 30 sierpnia br.

Przez ostatni rok wydawaniem „W Podróż z PKP Intercity” zajmowała się poznańska firma Skivak, która przygotowana też nową odsłonę magazynu.

Dołącz do dyskusji: PKP Intercity szuka firmy do wydawania magazynu dla pasażerów

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Eliza
Żona Morawieckiego jako redaktor naczelna pisma!
odpowiedź
User
Faz
Wellmann z Młynarska to poprowadzą haha sukces gwarantowany hehe
odpowiedź
User
prasowy
Ha,ha, znowu szukają wydawcy? Ktoś jeszcze startuje do tego ustawionego przetargu?
odpowiedź