SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKP PLK z przetargiem na akcję „Bezpieczny przejazd”, budżet to 14,76 mln zł

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe ruszyła z przetargiem na zaplanowanie i przeprowadzenie drugiego etapu kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”. Jej budżet wynosi 14,76 mln zł - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

fot. materiały prasoweArticle

Przetarg podzielony jest na cztery części. Pierwsza dotyczy przygotowania oraz realizacji strategii i kreacji (w tym m.in. projektowania i produkcji materiałów informacyjnych i promocyjnych, wystawienniczych oraz multimedialnych, materiałów i pomocy dydaktycznych). Budżet na tę część wynosi 3,075 mln zł.

Druga część obejmuje produkcję przygotowanie do dystrybucji (zapakowanie) i dostarczenie materiałów drukowanych. Na tę część PKP PLK przeznaczy 996,3 tys. zł.

Część trzecia przetargu dotyczy kompleksowego przygotowania, realizacji oraz obsługi mediowej ogólnopolskiej kampanii medialnej. Budżet na tę część opiewa na kwotę 9,225 mln zł.

W części czwartej postępowania chodzi o działania public relations związane z kampanią „Bezpieczny przejazd” oraz aktywności event marketingowe – na ten cel spółka planuje wydać 1,476 mln zł.

PKP PLK wymaga od uczestników przetargu wpłaty wadium: w części pierwszej wynosi ono 37,5 tys. zł, w drugiej – 12 tys. zł, w trzeciej – 112,5 tys. zł, w czwartej – 18 tys. zł.

Wybrana agencja (lub kilka – jeśli w każdej z części postępowania zostanie wybrana inna agencja) będzie pracować dla PKP PLK przez 610 dni.

Przetarg trwa do 26 października br., a jego szczegóły znajdują się na tej stronie internetowej.

Dołącz do dyskusji: PKP PLK z przetargiem na akcję „Bezpieczny przejazd”, budżet to 14,76 mln zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
Na bank ten przetarg wygrają albo Elbanowscy albo jakas spółka Rydzyka.
odpowiedź