SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Platige Image członkiem inicjatywy UN Global Compact

Platige Image przystąpiło do United Nations Global Compact, inicjatywy ONZ działającej na rzecz zrównoważonego biznesu. Celem UNGC jest globalne promowanie odpowiedzialnych praktyk biznesowych i postępów w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Article

Jako członek United Nations Global Compact, Platige Image zobowiązał się do wdrożenia dziesięciu zasad ustanowionych przez ONZ Global Compact w zakresie praw człowieka, warunków pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji oraz do corocznego raportowania postępów w tych działaniach.

– Przystąpienie do tej globalnej inicjatywy jest kontynuacją naszych działań w zakresie wdrażania zasad racjonalnego i zrównoważonego rozwoju. Wartości, na jakie stawiamy w ramach naszej strategii ESG to: różnorodność, tolerancja, artyzm, etyka, równość, otwartość, wspólnota, szacunek, wsparcie, wolność, transparentność i jakość – mówi Karol Żbikowski, CEO Platige Image.

Platige Image prowadzi działalność nie tylko w Polsce, ale też na zagranicznych rynkach. Istniejące w USA od 2022 r. biuro aktywnie pozyskuje projekty na tamtejszym rynku reklamowym oraz szeroko pojętej branży kreatywnej.

Realizując projekty dla największych globalnych firm, nie tylko na wspomnianym obszarze amerykańskim, ale też Afryki Północnej czy Bliskiego Wschodu, polskie studio będzie miało okazję promować określone przez ONZ cele. Przestrzeganie najwyższych światowych standardów dot. ESG usprawni także współpracę z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, którym bliskie są ww. wartości.  

Dzięki przyłączeniu się do tej prestiżowej inicjatywy, polskie studio uzyska dostęp do specjalistycznych publikacji, webinarów, ale też szkoleń, które pozwolą aktywnie zaangażować pracowników firmy w realizację celów polityki dot. zrównoważonego rozwoju.

 

Dołącz do dyskusji: Platige Image członkiem inicjatywy UN Global Compact

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl