SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play reklamuje stałe rachunki w Formule 4.0 (wideo)

Startuje kolejna odsłona kampanii reklamującej taryfę Formuła 4.0 w sieci Play. Akcję przygotowały firmy Grandes Kochonos, Film It, K2, White Rabbit, Plej i Mediacom.

Play reklamuje stałe rachunki w Formule 4.0 (wideo)

Nowe reklamy Formuły 4.0 w Play podkreślają, że w ramach tej taryfy płaci się stały abonament - w wersji podstawowej 79 zł miesięcznie - niezależnie od liczby wykonanych połączeń i wiadomości wysłanych do wszystkich sieci komórkowych (zobacz szczegóły tej oferty). W kampanii prezentowane są również dwa smartfony dostępne w tej ofercie już za złotówkę: HTC One V i Samsung Wave 3.

Przypomnijmy, że Formuła 4.0 pojawiła się w ofercie Play pod koniec marca, czemu od razu towarzyszyły działania reklamowe (przeczytaj o nich więcej i obejrzyj spoty). Na początku kwietnia taryfa została wprowadzona w wersji dla firm (zobacz szczegóły), co również zostało wsparte kampanią reklamową (więcej o niej).

Obecna odsłona kampanii Formuły 4.0 obejmuje telewizję, radio, internet, prasę, outdoor oraz BTL. Kreację przygotowała agencja Grandes Kochonos, spoty telewizyjne zrealizował dom produkcyjny Film It, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mediacom. Za działania w internecie odpowiada agencja K2, a w BTL-u - agencje White Rabbit i Plej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play reklamuje stałe rachunki w Formule 4.0 (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl