SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play wprowadza zestaw Net Box w cenie 69 złotych do poprawy parametrów internetu

Play rozpoczął sprzedaż zestawów o nazwie Play Net Box, które mają poprawić szybkość działania internetu w lokalizacjach o słabszym zasięgu sieci. Urządzenie jest dostępne w ofercie Internet bez limitu GB w cenie 69 złotych.

Article

Według komunikatu nowa oferta jest skierowana dla osób, które czują, że ich internet nie spełnia oczekiwań lub mieszkają poza miastem. Zestaw Net Box do internetu domowego to modem montowany na zewnątrz budynku (np. elewacja, komin, dach) połączony kablem z routerem Wi-Fi w domu.

Według Play montaż na zewnątrz i na odpowiedniej wysokości zwiększa siłę odbieranego sygnału, dzięki czemu nie napotyka on przeszkód w postaci np. murów, zabudowy, konstrukcji budynków. Net Box przy dużo słabszym sygnale radiowym ma dostarczać porównywalne, a nawet lepsze parametry usługi w porównaniu do standardowego modemu/routera używanego w domu lub mieszkaniu.

Net Box to zestaw, w którego skład wchodzi modem zewnętrzny Huawei B2338 wraz z routerem ustawianym w budynku. Dodatkowo do dyspozycji oddawany jest zasilacz, kabel internetowy Ethernet o długości 10 metrów oraz wszelkie niezbędne materiały montażowe.

Pley zapewnia darmową instalację modemu wykonywaną przez profesjonalnego montera. Zestaw można też zamontować samodzielnie korzystając z instrukcji i materiałów udostępnionych przez operatora.

Net Box dostępny jest za 69 zł w ofercie Play Internet bez limitu GB za 69,99 zł miesięcznie przy abonamencie na 2 lata.

Jeśli oferta nie spełni oczekiwań klienta będzie miał on prawo zwrotu kompletnego zestawu w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.

Dane techniczne:

Informacje ogólne
        2G
        3G
        Grubość [mm] 102
        LTE kategoria kat 4
        Rodzaj karty SIM MINI
        Szerokość [mm] 251
        Waga [g] 1500
        Wysokość [mm] 255
Zawartość zestawu
        Instrukcja obsługi
        Kabel do transmisji danych
        Modem
        Ładowarka
Transmisja danych
        EDGE
        GPRS
        HSDPA
        HSPA
        HSPA+
        Szybkość pobierania danych [MB] 150
        Szybkość wysyłania danych [MB] 50
        UMTS
        Wi-Fi
Wspierane systemy operacyjne
        Inne Windows 8
        MAC 10.5, 10.6, 10.7, 10.8 z najnowszymi dodatkami
        Windows 7
        Windows XP

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play wprowadza zestaw Net Box w cenie 69 złotych do poprawy parametrów internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl