SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Player.pl rozwija strefę newsową, będzie coraz więcej treści dla Ukraińców. „Chcemy dać im dostęp do informacji oraz wsparcie”

Serwis Player.pl planuje dalszy rozwój strefy newsowej, w której ostatnio m.in. pojawił się streaming kanału Ukraina 24. Na platformie znajdą się kolejne audycje, które będą skierowane dla Ukraińców, najprawdopodobniej będą dostępne bez opłat. Serwis planuje także wprowadzenie różnorodnych treści, które będą miały na celu przybliżenie Polakom Ukrainy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Widzimy wśród naszych użytkowników duże zapotrzebowanie na newsy - mówi nam Maciej Gozdowski, szef Player.pl.

Article

Serwis Player.pl pod koniec ub.r. uruchomili strefę newsową, w której umieścił szereg audycji informacyjnych (m.in. steaming TVN i TVN24 BiS i liczne programy informacyjne i publicystyczne oraz dokumenty).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Było to związane z potrzebami widzów na treści o charakterze newsowym, głównie ze względu na pandemię COVID-19. Aktualnie tematem numer jeden w mediach jest sytuacja w Ukrainie. Z tego powodu Player.pl planuje wprowadzenie kolejnych pozycji programowych w sekcji.

- Pod koniec roku uruchomiliśmy w Playerze specjalną strefę newsową, w której znajduje się szereg programów o charakterze informacyjnym. W najbliższym czasie będziemy ją dalej rozwijać, ponieważ widzimy wśród naszych użytkowników duże zapotrzebowanie na newsy. Jako największa lokalna platforma VOD możemy na bieżąco reagować na sytuację i odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Gozdowski, szef Player.pl.

Coraz więcej treści dla Ukraińców

Player.pl w sobotę, 26 lutego br. udostępnił streaming kanału Ukraina 24, który dostępny jest bez opłat i logowania. Z kolei od wtorku w serwisie dostępne są animacje dla dzieci z ukraińskim dubbingiem oraz napisami. Bajki oglądać można bez opłat.

- Pod koniec lutego - zaledwie dwa dni po napaści na Ukrainę - na naszej platformie uruchomiliśmy kanał Ukraina 24. Na początku marca z kolei w Playerze, dzięki uprzejmości grupy medialnej Paramount (dawniej Viacom CBS), zadebiutowała kolekcja bajek w języku ukraińskim. Zarówno kanał Ukraina 24, jak i bajki, są dostępne bezpłatnie i bez konieczności logowania, na każdym urządzeniu. Chcieliśmy dać uchodźcom dostęp do informacji w tym trudnym dla nich okresie, a także okazać im nasze bezwarunkowe wsparcie – mówi nam Maciej Gozdowski.

1 marca w serwisie zadebiutował cykl 26 krótkich filmów dokumentalnych poświęconych ukraińskiemu dziedzictwu - „Silni razem”. Składa się z cyklu krótkich filmów poświęconych ukraińskiej kulturze, tradycjom i zwyczajom ludowym od ich początków po dzień dzisiejszy.

Jak wynika z naszych informacji, w Player.pl mają się pojawić kolejne treści dla Ukraińców. Właśnie trwają prace w tym zakresie. Kolejne audycje najprawdopodobniej również będą dostępne bez opłat i logowania.

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił również, że serwis planuje także wprowadzenie kolejnych treści, które będą miały na celu przybliżenie Polakom Ukrainy. Nie wykluczone, że na platformę zostaną dodane filmy czy seriale, które zostały wyprodukowane przez ukraińskich nadawców. Aktualnie trwają rozmowy w temacie.

Według badania Mediapanel w styczniu br. player.pl miał 4,63 mln użytkowników, którzy na platformie spędzili średnio 2 godziny, 30 minut i 37 sekund.

Dołącz do dyskusji: Player.pl rozwija strefę newsową, będzie coraz więcej treści dla Ukraińców. „Chcemy dać im dostęp do informacji oraz wsparcie”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
player najlepszy, mają misję może że to komercyjna platforma. niech tvp ich naśladuje
odpowiedź
User
adsa
player najlepszy, mają misję może że to komercyjna platforma. niech tvp ich naśladuje


misję prania mózgów wg kacapskiej wizji. W S I nie śpi, a w ich żyłach dalej krąży kacapski gen
odpowiedź
User
Aga
Newsowe bajki?
odpowiedź