SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter
owe
 • Biznes
 • Monitoring mediów
 • Personalia
 • Opinie
 • Pierwsze strony ("Jedynki")
 • Katalog firm
 • Wideo
 • Wywiady
 • Po 0,01 proc. prowizji od zakupu powierzchni reklamowej w internecie zaproponowały Starcom i ClickAd w przetargu spółki Tauron Sprzedaż

  W odpowiedzi na przetarg spółki Tauron Sprzedaż (dostawca energii) dotyczącym obsługi kampanii reklamowo-sprzedażowych w internecie oferty złożyło 9 agencji. Najniższe prowizje za zakup powierzchni reklamowych  - od 0,0000002 proc do 0,01 proc. - zaproponowały w nim agencje Media Group, Starcom (Publicis Media) i ClickAd - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

  Article

  Trwający od drugiej połowy maja przetarg dotyczył rocznej obsługi w zakresie przygotowania, prowadzenia i monitorowania efektów kampanii reklamowo-sprzedażowych w internecie.

  Oferty złożyło w nim 9 agencji: ClickAd, Pimedia Group, Media Group, Mastermind Media, Redgroup, Novem, Media Choice, Codemedia i Starcom (Publicis Media).

  70 proc. kryterium oceny oferty stanowi wysokość prowizji od zakupu powierzchni reklamowej w internecie (pozostałe 30 proc. cena oferty  - obejmuje m.in. przeformatowanie projektów graficznych, aktualizację plików graficznych itp.).

  Najniższe prowizje zaproponowały: Media Group – 0,0000002 proc, Starcom i Clickad – po 0,01 proc. , Pimedia Group – 0,2 proc. i Codemedia – 0,5 proc.

  Prowizja zaoferowana przez Novem wynosi 1,2 proc., przez Mastermind Media – 1,37 proc., Redgorup – 1,49 proc., Media Choice – 1,5 proc.

  Tauron Sprzedaż planuje realizować w internecie kampanie reklamowe, których celem będzie m.in. przekierowanie wymaganej liczby użytkowników do stron internetowych spółki poprzez różne formy reklam (display, linki tekstowe, e-mailingi, wideo, artykuły sponsorowane) i wykonanie wymaganej czynności (zamówienie produktu, pozostawienie leada, zapisanie się na newsletter, rejestracja w serwisie itp.).

  Wybrana w tym przetargu agencja będzie pracować dla Tauronu przez rok od dnia zawarcia umowy.

  Budżet spółki na te działania wynosi 4,92  mln zł brutto. Tauron dopuszcza możliwość wyboru w tym postępowaniu maksymalnie dwóch agencji. Ma z nimi współpracować o tzw. umowy ramowe, czyli będzie im zlecać każdorazowo określone projekty.

   

  Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Po 0,01 proc. prowizji od zakupu powierzchni reklamowej w internecie zaproponowały Starcom i ClickAd w przetargu spółki Tauron Sprzedaż

  4 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
  User
  Agatha
  To ile zarobi Media Group ? Nie potrafię wyliczyć ...
  1 0
  odpowiedź
  User
  mediowiec
  po zaokrągleniu jeden grosz
  1 0
  odpowiedź
  User
  Pokolenie_Ą
  Wiadomo że prowizja jest gdzie indziej :)
  0 0
  odpowiedź
  User
  Ehe
  I później nie wiadomo skąd i jak mają straty i idą po likwidację...
  1 0
  odpowiedź