SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Podkarpacie rusza z kampanią promocji gospodarczej pod hasłem „Podkarpackie. Wyższy poziom inwestycji” (wideo)

Województwo podkarpackie pod hasłem „Podkarpackie. Wyższy poziom innowacji” rozpoczęło pierwszą kampanię promocji gospodarczej regionu. W jej ramach promowane będą takie specjalizacje, jak lotnictwo i kosmonautyka, motoryzacja, informatyka i telekomunikacja oraz jakość życia. Za realizację działań odpowiadają agencje Fleishman Hillard i Mastermind Media.

Article

Głównym celem projektu jest wzmocnienie wizerunku podkarpacia jako regionu nie tylko atrakcyjnego turystycznie, ale również dynamicznie rozwijającego się pod względem gospodarczym, wdrażającego innowacyjne rozwiązania i budującego potencjał inwestycyjny w oparciu o inteligentne specjalizacje.

Kampania ma przyczynić się do wzrostu zainteresowania regionem wśród krajowych i zagranicznych inwestorów, pobudzenia eksportu regionalnych produktów i usług, a także promocji podkarpackich firm.

Jedną ze specjalizacji regionu promowanych w kampanii jest lotnictwo. Dolina Lotnicza to tylko jeden z przykładów współpracy przedsiębiorstw w ramach branż należących do inteligentnych specjalizacji. W regionie działają też takie organizacje jak Wschodni Sojusz Motoryzacyjny czy Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis”.

Kampania realizowana jest w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego finansowanego ze środków Unii Europejskiej – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Działania obejmą  radio, internet, prasę, a także reklamę outdoorową, w tym billboardy. W ramach kampanii organizowane są różne wydarzenia, festiwal promujący produkty podkarpackie (25 sierpnia) i kongres 590  (15-16 listopada). Cała kampania potrwa do 30 listopada br.

Za realizację kampanii i działania komunikacyjne wokół wydarzeń towarzyszących odpowiadają agencje Fleishman Hillard i Mastermind Media wybrane do współpracy w przetargu.

Dołącz do dyskusji: Podkarpacie rusza z kampanią promocji gospodarczej pod hasłem „Podkarpackie. Wyższy poziom inwestycji” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl