SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Policjantki i policjanci 9” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 5” od 3 września w Czwórce (wideo)

Od 3 września 2018 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję dziewiątego sezonu „Policjantek i policjantów” oraz piątej serii „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Oba hitowe seriale będą emitowane w dotychczasowych pasmach emisji.

Bohaterowie serialu „Policjantki i policjanci”; fot. Bogdan BogielczykArticle

„Policjantki i policjanci” to serial opowiadający o życiu i pracy policjantów z wydziału prewencji. Realizowany jest on we Wrocławiu, a jego producentem wykonawczym jest ATM Grupa.

Od 3 września emisja dziewiątego sezonu „Policjantki i policjanci”

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, dziewiąty sezon cyklu na antenie Czwórki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19.00, począwszy od 3 września br.

W nowych odcinkach widzowie zobaczą dalsze losy bohaterów. Nowością w dziewiątym sezonie „Policjantek i policjantów” i jednocześnie istotną zmianą w konstrukcji serialu będzie wprowadzenie wątku Akademii Policyjnej, który stanie się drugą osią narracji. - Będzie to zupełnie nowy świat w fabule serialu - z całym szeregiem nowych, barwnych postaci i silnym rysem komediowym - który przenikać się będzie z wątkiem patrolowym - informuje nas biuro prasowe Telewizji Polsat.

Pokazywany jesienią ub.r. siódmy sezon „Policjantek i policjantów” oglądało średnio 2 mln osób, o 410 tys. osób więcej niż piątą serię pokazywaną jesienią 2016 roku. Czwórka w czasie jego emisji była wiceliderem rynku telewizyjnego, a wpływy z reklam wyniosły 40,68 mln zł.

Od 3 września emisja piątego sezonu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”

Z naszych informacji wynika, że również 3 września br. stacja rozpocznie emisję piątego sezonu serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którego premierowe odcinki będą pokazywane od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

Produkcja ta opowiada o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Produkcją również i tego serialu zajmuje się ATM Grupa.

Tej jesieni jedną z głównych postaci „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” - Kubę Walczaka (w tej roli Michał Mrozek) - widzowie Czwórki będą mogli zobaczyć dodatkowo w dwóch telewizyjnych filmach fabularnych, jakie przygotowują twórcy „Sprawiedliwych...” i „Policjantek...”. - Będą to filmy akcji z zagadką kryminalną, a ważną rolę odegra w nich także bohater „Policjantek i Policjantów” Mikołaj Białach (grany przez Mariusza Węgłowskiego) - zdradza nam biuro prasowe nadawcy.

Trzeci sezon „Sprawiedliwych” emitowany jesienią ub.r. śledziło 1,86 mln osób, o 830 tys. osób więcej niż pierwszą serię pokazywaną rok wcześniej Czwórka w czasie emisji tej produkcji była trzecia w rynku, a wpływy z reklam wyniosły 32,26 mln zł.

Udział Czwórki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 4,08 proc.

Dołącz do dyskusji: „Policjantki i policjanci 9” oraz „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny 5” od 3 września w Czwórce (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Xxx
Może by tak dać do Czwórki Fajbusiewicza na tropie?
odpowiedź
User
Maluszek
Filmy na otwarcie sezonu czy na zamknięcie?
odpowiedź
User
Czytelnik
To nie seriale tylko paradokumenty, i to dla mało inteligentnych ludzi. Wrocław powinien się wstydzić.
odpowiedź