SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat 6 grudnia pokaże 12. Mikołajkowy Blok Reklamowy, promują to Gawryluk, Gugała i Borek

W niedzielę 6 grudnia br. Telewizja Polsat po raz 12. pokaże charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy. W spotach zachęcających do jego oglądania pojawią się m.in. Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała i Mateusz Borek.

Article

- Idea jest prosta: im więcej nas będzie przed telewizorami, tym większa liczba naszych małych podopiecznych otrzyma wsparcie - nowoczesne leki, sprzęt medyczny oraz zabiegi rehabilitacyjne - mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone zostaną na podstawie wyników jego oglądalności monitorowanych przez Nielsen Audience Measurement. Poza anteną Polsatu blok oglądać będzie można też w internecie - na stronie ipla.tv oraz w aplikacji ipla na komputery, tablety oraz smartfony i wybrane telewizory Smart TV, a liczba widzów w internecie zostanie dodana do widowni telewizyjnej.

Do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego zachęcać będzie kilka spotów promocyjnych, emitowanych na antenie głównego Polsatu i jego kanałów tematycznych. Wystąpią w nich dziennikarze redakcji „Wydarzeń” i Polsat News: Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Ewa Gajewska, Robert Gusta i Jarosław Gugała oraz Mateusz Borek z Polsatu Sport. Filmy przygotował nadawca we własnym zakresie. Wyreżyserował je Mariusz Palej, a producentem był Krzysztof Hansz.

W ub.r. w telewizji Mikołajkowy Blok Reklamowy obejrzało 5,67 mln widzów. Dzięki temu Fundacji Polsat udało się zebrać kwotę 1,5 mln zł. Dotychczasowe 11. edycji akcji przyniosło wsparcie dla podopiecznych organizacji w wysokości prawie 13,5 mln zł. Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację dzieci. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą 26 657 dzieci.

Swoją akcję charytatywną „Reklama Dzieciom” zorganizuje w tym roku też TVP1. Specjalny blok pokaże 25 grudnia br. po „Wiadomościach”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polsat 6 grudnia pokaże 12. Mikołajkowy Blok Reklamowy, promują to Gawryluk, Gugała i Borek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl