SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec „Tematów dnia” w Polsat News. Bartosz Kurek wrócił do prowadzenia serwisów infromacyjnych

W piątek, 4 maja 2018 roku Polsat News po raz ostatni wyemitował „Tematy dnia”. Program od poniedziałku zastąpiły serwisy informacyjne. - Liczymy, że ta zmiana zostanie pozytywnie odebrana przez widzów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat. W zeszły poniedziałek do prowadzenia serwisów informacyjnych na antenie tej stacji powrócił również Bartosz Kurek.

Mariusz Abramowicz Article

„Tematy dnia” na antenie Polsatu News oglądać można było w dni powszednie o godz. 16.30, począwszy od 4 września ub.r. Było to autorskie, godzinne podsumowanie, skupione na trzech głównych tematach dnia. Program na zmianę prowadzili: Klaudiusz Slezak, Marek Piotr Wójcicki, Przemysław Białkowski i Ernest Bodziuch.

Do 6 kwietnia br. magazyn trwał 75 minut, a od 9 kwietnia długość jego pasma została skrócona o 15 min.

Informację o zakończeniu emisji „Tematów dnia” portalowi Wirtualnemedia.pl potwierdził Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat. - Nie będzie już pozycji o nazwie „Tematy dnia”, redakcja kanału ma nowy pomysł na pasmo popołudniowe i liczymy, że ta zmiana zostanie pozytywnie odebrana przez widzów - komentuje.

Od poniedziałku, 7 maja br. Polsat News w byłym paśmie „Tematów dnia” zaczął emitować serwisy informacyjne, które wczoraj poprowadził Mariusz Abramowicz.

Tego samego dnia do prowadzenia serwisów informacyjnych na antenie tej stacji po przerwie powrócił również Bartosz Kurek. Z naszych informacji wynika, że dziennikarz pasma informacyjne będzie prowadzić regularnie.

Zdjęcie „Tematów dnia” to kolejna zmiana w Telewizji Polsat, po tym jak miesiąc temu szefową pionu informacji i publicystyki została Dorota Gawryluk, zastępując Henryka Sobierajskiego. Jej zastępcami zostali Marcin Wójcicki i Mariusz Kopiński, a funkcję szefowej wszystkich wydawców objęła Ewa Jarosławska.

Jednocześnie Jarosław Gugała przestał prowadzić główne wydanie „Wydarzeń”, został szefem pasma po godz. 22 w Polsat News. Po głównym wydaniu „Wydarzeń” w miejsce „Gościa Wydarzeń” wprowadzono dłuższy program „Wydarzenia i opinie”.

Natomiast pod koniec kwietnia na urlopy zostali wysłani pełniący funkcje dyrektorskie w Polsat News i Polsat News 2 Beata Grabarczyk, Marcin Cholewiński, Roman Kukielak, Radosław Kietliński i Jerzy Sikora. Po powrocie mają przejść do zespołu nowej agencji informacyjnej, której uruchomienie nadzoruje Henryk Sobierajski.

Według badania Nielsen Audience Measurement w kwietniu br. Polsat News zanotował 64 354 widzów średniej oglądalności minutowej i 1,08 proc. udziału w rynku oglądalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec „Tematów dnia” w Polsat News. Bartosz Kurek wrócił do prowadzenia serwisów infromacyjnych

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
no słabo polsat news. tematy dnia to taki fajny program był, a teraz w zamian dajecie zwykłe serwisy info.

propo kurka to aKURAT BARDZO FANIE BO GO LUBIĘ :)
10 12
odpowiedź
User
bbb
Dorotka czyści całą stację z osobowości. Jarka Gugały już się pozbyła przenosząc go na wieczór, kolejna do odstrzału została Aga Gozdyra. Potem Dorotka będzie wreszcie mogła powiedzieć, że jest gwiazdą. Jedyną.
19 13
odpowiedź
User
matbia288
Wydaje mi się że Polsat News nie długo skończy nadawanie na 10-lecie powstania stacji
19 10
odpowiedź
User
Normalne media
Dorotka czyści całą stację z osobowości. Jarka Gugały już się pozbyła przenosząc go na wieczór, kolejna do odstrzału została Aga Gozdyra. Potem Dorotka będzie wreszcie mogła powiedzieć, że jest gwiazdą. Jedyną.
Tej stacji naprawdę jest potrzebny przegląd kadr. Polsatowskie informacje są jedynymi w miarę obiektywnymi. Dlatego warto podziękować tym którzy mają ciągoty, a to CÓŚ z publicznej , a to CÓŚ z tvnu pojechać. Media winne być normalne, ani lewicowe, ani prawicowe.
14 9
odpowiedź
User
widz
POLSAT.. NIE LUBIĘ TEJ STACJI.. nic tam nie oglądam.
10 15
odpowiedź