SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Farna będzie promować w Czechach polskie atrakcje turystyczne, POT szuka agencji

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza agencje do składania ofert w celu przeprowadzenia kampanii reklamowej na rynku czeskim mającej budować wizerunek Polski jako atrakcyjnej destynacji turystycznej oraz mającej zachęcać do podróży do Polski po zniesieniu obostrzeń w podróżowaniu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Zaplanowane przez POT działania mają być realizowane jeszcze w grudniu br., dlatego agencje mają zaledwie kilka dni na złożenie ofert. Ostateczny okres realizacji działań jest uzależniony od sytuacji epidemicznej panującej  w Polsce i w Czechach.

Działania reklamowe mają potrwać od 2 do 4 tygodni, przy czym zakładana jest możliwość wstrzymania działań w trakcie trwania kampanii. W takim przypadku  kontynuacja pozostałej części kampanii zostanie ustalona w kolejnym terminie  uzależnionym od sytuacji epidemicznej.

Roboczy tytuł kampanii to "Polska oczami Ewy Farnej". Jej celem jest promocja Polski jako miejsca atrakcyjnego dla turystów z Czech i zainteresowanie polską ofertą turystyczną. Działania reklamowe będą skierowane m.in. do mieszkańców Czech aktywnie wyszukujących podróży do Polski lub konkurencyjnych destynacji  miejskich  w:  Słowacji, na Węgrzech, w Austrii, Niemczech, na Litwie itd.

Celem wybranej agencji będzie przygotowanie  linii kreatywnej kampanii z wykorzystaniem udostępnionego przez POT
wizerunku Ewy Farnej oraz następujących miast: Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Trójmiasto.
Ostateczna koncepcja linii kreatywnej  będzie opracowana przy współpracy z POT. Produkcja materiałów reklamowych będzie leżała po stronie agencji.

Agencja zajmie się również przygotowaniem mediaplanu oraz zakupem mediów do kampanii.

O wyborze zwycięzcy zdecydują: cena (30 proc.), KPI - kluczowy wskaźnik efektywności (60 proc.) oraz dodatkowe elementy oferty wzbogacające wartość i efektywność kampanii (10 proc.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ewa Farna będzie promować w Czechach polskie atrakcje turystyczne, POT szuka agencji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl