SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Organizacja Turystyczna będzie reklamować polskie miasta za granicą

Polska Organizacja Turystyczna szuka w przetargu agencji, która opracuj linię kreatywną dla filmu promującego turystykę miejską i kulinarną w Polsce.

Article

Film ma promować największe atrakcje turystyczne polskich miast oraz tzw. turystykę kulinarną. Pojawią się w nim Starówka i Motława w Gdańsku, Starówka i wątek Mikołaja Kopernika w Toruniu, poznański Ratusz i rynek, sukiennice w Krakowie, wrocławski rynek, lubelska Starówka, Manufaktura w Łodzi oraz nowoczesna Warszawa, stołeczny targ śniadaniowy, Hala Koszyki itp.

Kulinarne wątki, które mają przewijać się w filmie to np. produkty regionalne, takie jak oscypek, obwrzanek, cebularz oraz kultowe restauracje lub miejsca związane z kulturą kulinarną, street food.

Do zadań wybranej agencji należeć będzie opracowanie linii kreatywnej dla filmu promocyjnego, przygotowanie szczegółowego scenariusza i produkcja filmu w wersji polskiej i angielskiej oraz wykonanie zdjęć.

Film w wersji podstawowej ma trwać 4 minuty, ale agencja będzie zobowiązana do przeformatowania go do wersji 60, 30 i 15-sek.

Celem filmu będzie pokazanie Polski jako atrakcyjnego kierunku podróży, z bogatą kulturą, tradycją, a równocześnie jako kraju nowoczesnego, otwartego i posiadającego bogatą ofertę kulinarną. Będzie on promować aktualne produkty turystyczne Polski na rynkach zagranicznych.

Filmy te będą używane przez POT do promocji kraju na tarfach turystycznych za granicą, konferencjach oraz innych wydarzeniach promocyjnych w kraju i za granicą, na stronie internetowej, na profilach social media, w kampaniach internetowych.

POT nie podaje wysokości budżetu, jaki zamierza przeznaczyć na ten cel.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna będzie reklamować polskie miasta za granicą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl