SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Press Grupa zadowolona z płatnych e-tygodników lokalnych, planuje kolejne

Jesteśmy zadowoleni z wyników uruchomionych pięć miesięcy temu sześciu płatnych wydań internetowych tygodników lokalnych - deklaruje Polska Press Grupa, nie ujawniając jednak konkretnych danych. Wydawca zapowiada rozszerzenie tego projektu o kolejne tytuły.

W połowie października ub.r. pięć tygodników lokalnych Polska Press Grupy - „Gryf Kościerski”, „Tygodnik Głogowski”, „Gazeta Gorlicka”, „Tygodnik ITS” i „Ziemia Kaliska” - dodawanych do dzienników regionalnych (odpowiednio: „Dziennika Bałtyckiego”, „Gazety Wrocławskiej”, „Gazety Krakowskiej”, „Dziennika Łódzkiego” i „Głosu Wielkopolskiego”) zostało udostępnionych jako płatne serwisy internetowe, w których odpłatnie można czytać wszystkie artykuły z wydań papierowych (uzupełnione multimediami), także w formie PDF. Jednocześnie uruchomiono szósty tytuł - „Śląsk Plus” - działający tylko w internecie (przeczytaj więcej na ten temat).

- Dzisiaj możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z wyników, zarówno jeśli chodzi o ruch, zainteresowanie, odbiór rynku, jak i przychody. Zrealizowaliśmy z nawiązką to, co założyliśmy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Joanna Pazio, rzeczniczka prasowa Polska Press Grupy.

Wydawca nie ujawnia natomiast konkretnych danych dotyczących sprzedaży dostępu do serwisów tygodników lokalnych. Przypomnijmy, że za korzystanie z nich przez 7 dni trzeba zapłacić 2,49 zł, przez 30 dni - 8,90 zł, przez pół roku - 39,90 zł, a przez rok - 69,90 zł (dodatkowo zyskuje się dostęp do serwisu ekstramagazyn.pl z najlepszymi artykułami z wszystkich tytułów Grupy Polskapresse, a po pierwszej rejestracji zyskuje się 7-dniowy bezpłatny dostęp)

Polska Press Grupa zapowiada, że będzie udostępniać w internecie więcej płatnych treści w ramach kolejnych tytułów. - Pracujemy nad realizacją kolejnych produktów, które staną się częścią naszej platformy sprzedażowej, wśród nich będą pojawiały się nowe tygodniki z plusem - mówi Joanna Pazio. - Szczegółów nie zdradzamy - zaznacza.

Dołącz do dyskusji: Polska Press Grupa zadowolona z płatnych e-tygodników lokalnych, planuje kolejne

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dżako
hi, hi ,hi..... oni są zawsze zadowoleni z siebie
odpowiedź
User
Ed
Ale ściema! W tekście pt. "Dziękujemy, że byliście z nami. Gryf Kościerski w sieci w nowej formule" czytamy m.in.: "5 stycznia 2017 roku ukaże się ostatni numer „Gryfa Kościerskiego+” (...). Informacje z Kościerzyny i powiatu kościerskiego będzie można znaleźć na stronach dziennikbaltycki.pl oraz koscierzyna.naszemiasto.pl." "Ziemia Kaliska" też nie ma swojej witryny (wybrane informacje na kalisz.naszemiasto.pl), a podobno taki sukces płatnego serwisu internetowego tego tygodnika.

odpowiedź