SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Portal Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki

PWe współpracy z firmą RSI internet, będącą częścią grupy OS3 group, Polska Agencja Rozwoju Turystyki stworzyła Internetowy portal www.turystyka-ekspert.pl, który powstał z myślą o osobach, firmach oraz organizacjach związanych z branżą turystyczną.

"Naszym celem jest dostarczanie Państwu na bieżąco profesjonalnych informacji gospodarczych oraz stworzenie elektronicznego forum informacyjnego, które, mamy nadzieję, stanie się podstawowym narzędziem komunikacji i rozwoju branży turystycznej w Polsce. W chwili obecnej zapewniamy bezpłatny dostęp do kompetentnej wiedzy dostarczanej przez specjalistów z Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki oraz współpracujących z nami Parterów. Stworzenie tak rozbudowanego i profesjonalnego portalu możliwe było dzięki ścisłej współpracy z Ministerstwem Gospodarki, które współ finansowało ten projekt" powiedziała Anna Somorowska, prezes PART S.A.

Struktura portalu została oparta na siedmiu podstawowych działach tematycznych, które dotyczą aspektów prawnych, organizacyjnych, promocyjnych, inwestycyjnych i edukacyjnych związanych z branżą turystyczną. Użytkownicy mają możliwość zapoznania się między innymi z obowiązującymi przepisami oraz ustawami, możliwościami pozyskania źródeł finansowania inwestycji, sposobami planowania promocji, procesami przygotowania projektów inwestycyjnych oraz możliwościami rozwoju poprzez seminaria, czy szkolenia.

"Od początku współpracy naszej firmy z PART S.A. bardzo zależało nam na zbudowaniu portalu, w którym informacja będzie zawsze aktualna. Dlatego też do realizacji projektu użyliśmy autorskiego programu klasy CMS o nazwie webBOX. Narzędzie umożliwia jednoczesną pracę wielu redaktorom, ekspertom, którzy dostarczają informacje właściwe ich specjalizacji. webBOX z dużym powodzeniem wdrożyliśmy przy takich realizacjach jak; www.30ton.com.pl dla Kompanii Telewizyjnej ITC, www.e-msp.pl dla Centralnej Tabeli Ofert czy na platformie www.fbc.pl dla Polskiej Federacji Producentów Żywności. Obserwując rynek stwierdzam, iż internet w Polsce dojrzał już do wąsko specjalizowanych vortali, w których zainteresowany znajdzie specjalistyczną poradę, wiarygodną informację czy wejdzie w dialog z zaufanym ekspertem. Takim vortalem niewątpliwie jest www.turystyka-ekspert.pl" - powiedział Aleksander Sala - dyrektor warszawskiego oddziału RSI internet

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Portal Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl