SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poznaj przyjaciół w Poznaj.net

Firma Kasat Sp. z o.o. uruchomiła nowy serwis towarzyski

Firma Kasat Sp. z o.o. uruchomiła nowy serwis towarzyski. Pod adresem www.poznaj.net można zawrzeć ciekawe znajomości i umówić się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

- Klub Przyjaciół Poznaj.net powstał po to, aby użytkownicy sieci mogli bezpiecznie nawiązywać kontakty i znajdować nowych znajomych. Chcemy, by wokół Poznaj.net skupili się interesujący ludzie, którym zależy na dobrej zabawie. Zapraszamy do niego również osoby samotne, które szukają kontaktu ze swoją "drugą połową" - mówi o Poznaj.net Justyna Oracz, kierownik projektu.

Przyłączenie się do Klubu Przyjaciół Poznaj.net wymaga jedynie wypełnienia bardzo prostego formularza. Po rejestracji, potwierdzonej e-mailem, użytkownik uzupełnia tylko te swoje dane, które chce opublikować. Zarejestrowani klubowicze mają wiele możliwości, by poznać interesujące osoby. Mogą korzystać z podzielonego tematycznie i regionalnie forum, używać wewnętrznej poczty e-mail, skorzystać ze "Swatki" - systemu informacji o nowozarejestrowanych użytkownikach, a także w bezpieczny sposób wysyłać swojej sympatii wiadomości poprzez SMS-randkę.

W ciągu okresu testowego w Poznaj.net rejestrowało się ponad 50 osób dziennie. Klub Przyjaciół zyskał też pierwszych Partnerów - serwisy internetowe, które włączyły do swojej oferty dostęp do Poznaj.net

- Klub Przyjaciół Poznaj.net to świetny sposób na zwiększenie aktywności w serwisach internetowych - mówi Sylwester Kołodyński, Prezes Zarządu Kasat Sp. z o.o. - Proponowana przez nas forma współpracy wychodzi przede wszystkim naprzeciw potrzebom mniejszych serwisów, którym zależy na dużej liczbie zarejestrowanych, aktywnych użytkowników, aby konkurować z portalami. Osoba, która rejestruje się w jednym z naszych serwisów partnerskich, jest widoczna we wszystkich, co powiększa znacznie bazę danych. Klub Przyjaciół udostępniamy naszym Partnerom na bardzo atrakcyjnych warunkach, umożliwiając im jednocześnie osiąganie przychodów z SMS-ów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poznaj przyjaciół w Poznaj.net

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl