SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Propublic dla TNT Express Polska

Agencja public relations PROPUBLIC wygrała przetarg na obsługę firmy TNT Express Polska

Przetarg ogłoszony przez TNT Express Polska dotyczył obsługi public relations. Przy ocenie propozycji brano pod uwagę strategię, pomysł kreatywny oraz zaproponowane narzędzia. Oferta agencji Propublic okazała się najbardziej dopasowana do oczekiwań firmy. TNT wysoko oceniło zaprojektowaną strategię oraz zaproponowane rozwiązania kreatywne, które pozwalały na dostosowanie działań do zmieniającej się sytuacji na rynku. Podstawą do sformułowania strategii działań PR dla TNT Express Polska były badania, które Agencja Propublic przeprowadziła na potrzeby tego przetargu.

Agencja Propublic powstała na przełomie roku 2001 i 2002, jest polsko-amerykańską agencją public relations. Firma specjalizuje się w planowaniu i integrowaniu strategii public relations z pozostałymi działaniami komunikacji marketingowej oraz ich wdrażaniu i kontroli.

Agencja Propublic pracuje m.in. dla Bristol-Myers Squibb, GP Battery (Poland), Hydrobudowy-6 S.A., Sara Lee Household & Body Care Poland.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Propublic dla TNT Express Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl