SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Protest fanów Eurowizji

Zarząd polskiego oddziału Stowarzyszenia OGAE wystosował do prezesa Telewizji Polskiej S.A. list

Wyraził w nim zaniepokojenie brakiem informacji w sprawie wyboru polskiego reprezentanta na przyszłoroczny konkurs.

Pełną treść listu można znaleźć na stronach serwisu OGAE Poland (Stowarzyszenie OGAE zrzesza miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji w Europie). Podpisał go zarząd w składzie: Tomasz Deszczyński (prezes), Krzysztof Zakrzewski (wiceprezes), Beata Drączkowska (sekretarz), Adrian Stanisławski (członek zarządu) i Daniel Sobolewski (członek zarządu).

Można w nim przeczytać między innymi:

"Od dwóch lat Telewizja Polska organizuje publiczny konkurs wyłaniający polskiego kandydata do tego największego muzycznego wydarzenia w Europie. Ten finałowy koncert polskiej preselekcji cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno telewidzów (średnia oglądalność 7-8 mln.), jak i wytwórni muzycznych, artystów, autorów i kompozytorów. Koncert ten daje szansę promocji polskich artystów zarówno tych uznanych jak i debiutantów, w kraju i za granicą [...]".

"Prawie wszystkie telewizje uczestniczących krajów podały już oficjalne szczegółowe informacje co do wyboru reprezentanta. OGAE Polska jako oddział międzynarodowej organizacji jest zobowiązane przekazywać informacje dotyczące Konkursu Piosenki Eurowizji z Polski innym zainteresowanym organizacjom skupiającym miłośników i fanów Konkursu. Setki e-maili i listów z całej Europy, które otrzymujemy, zawierające zapytania o nasz Narodowy Finał pozostają bez odpowiedzi".

"Wracając do wstępu listu ponawiam swoje zaniepokojenie wydłużającym się terminem podania przez TVP szczegółów naszego uczestnictwa w przyszłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji Kijów 2005".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Protest fanów Eurowizji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl