SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze chce zatrudnić agencję PR

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze rozpoczęło przetarg na wybór agencji, która zajmie się jego obsługą public relations i public affairs - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Będzie z nią pracować nie dłużej niż 5 miesięcy od podpisania umowy.

fot. Shutterstock.com Article

Przetarg skierowany jest przede wszystkim do agencji, które mają doświadczenie we współpracy z dużymi organizacjami i instytucjami (ale nie mogą mieć wśród klientów - również byłych - sektora lotniczego i lotniskowego). Muszą mieć również na koncie współpracę z podmiotami i instytucjami sektora publicznego.

Wybrana w przetargu firma zajmie się obsługą PPL w zakresie public relations i public affairs. Do jej zadań należeć będzie m.in. stworzenie założeń oraz strategii komunikacyjnej, w tym kampanii public affairs, realizacja kompleksowych działań wdrożeniowych dla założeń oraz strategii komunikacji, przygotowywanie i realizacja zadań dotyczących komunikacji, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów informacyjnych, z mediami społecznościowymi włącznie. Będzie również odpowiadać za wsparcie działań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, zajmie się organizacją spotkań i konferencji prasowych, tworzeniem kampanii informacyjnych, edukacyjnych, historycznych - dotyczących sektora transportu oraz infrastruktury lotniskowej;

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 1 października br. Zwycięska firma będzie współpracować z PPL przez maksymalnie 5 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze chce zatrudnić agencję PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl