SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przez internet na soki Tymbarku

Nowa kampania promocyjna Tymbarku

Na stronach nowego serwisu marki Tymbark, który kilka dni temu narodził się w sieci, działa internetowa galeria owocowych zdjęć. Wszyscy klubowicze mogą wstawiać tam swoje zdjęcia i oceniać fotografie innych. Dziesiątki najciekawszych zdjęć zostaną umieszczone na tysiącach etykiet soków owocowych Tymbarku w całej Polsce. Wirtualne ściany galerii zbudowała Agencja HYPERmedia.

Wraz z pojawieniem się nowego serwisu www.tymbark.com.pl wystartował również "K@psel Klub Tymbark" oraz wielka owocowa galeria zdjęć. Tymbarkowi fani nie tylko mogą umieszczać swoje zdjęcia w sieci, ale także głosować. Najlepsze z nich znajdą się na milionach etykiet soków i napojów Tymbarku w całej Polsce. W najbliższych dniach odbędzie się pierwsza edycja wielkiego tymbarkowego konkursu, podczas którego zostaną wybrane pierwsze zdjęcia internautów.

W kolejnych trzech edycjach, spośród zdjęć najwyżej ocenionych przez klubowiczów, zostanie wybranych kilkaset najciekawszych fotografii. Wyboru dokona specjalne jury, złożone z przedstawicieli agencji reklamowych. Nagrodzeni autorzy fotograficznych szaleństw z owocem w tle będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na milionach butelek soków i napojów Tymbarku w sklepach całej Polski.

Internetowa galeria owocowych zdjęć została zaprojektowana i stworzona przez pracowników firmy Tymbark oraz agencji HYPERmedia. Wszyscy zarejestrowani klubowicze mogą tam wysyłać zrobione przez siebie zdjęcia oraz oceniać i komentować fotografie zamieszczone przez pozostałych internautów. Wymagane są jedynie twórcza inwencja oraz ciekawe pomysły na swoją fotografię, a także umieszczenie na niej dowolnego owocu.

Wczoraj rozpoczęła się również kampania promocyjna w sieci, zachęcająca wszystkich internautów do odwiedzenia wirtualnej galerii Tymbarku. Kampania, oparta na dwóch liniach kreacyjnych została przygotowana przez Agencję HYPERmedia i będzie wyświetlana m.in. na Onet.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Viva.pl, MTV.pl oraz komunikatorach Gadu Gadu i Tlen.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przez internet na soki Tymbarku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl