SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio w aucie masz? To płać!

Musisz opłacać abonament za radioodbiornik samochodowy

Prawo (art. 48 ustawy o radiofonii i telewizji) nakłada na przedsiębiorców obowiązek rejestracji odbiorników radiowych i telewizyjnych także tych w samochodach zapisanych na firmę i opłacania za nie abonamentu: 4,95 zł za każdy - informuje "SE".

- To obowiązuje wszystkich właścicieli firm - mówi Rafał Kontowski z departamentu prawnego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Rafał Kontowski, prawnik KRRiTV: - Za radioodbiornik i telewizor w domu ci panowie muszą płacić abonament jako osoby prywatne. Ale firmy to oddzielna sprawa. Za odbiorniki w firmie, a więc i w firmowym samochodzie, trzeba płacić oddzielnie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio w aucie masz? To płać!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl