SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lech Rustecki w zarządzie Radia Wnet

Do zarządu Radia Wnet dołączył Lech Rustecki. Ze Spółdzielczymi Mediami Wnet jest związany od 11 lat, poprzednio zarządzał spółką wydającą „Kurier Wnet”.

Lech RusteckiArticle

Prezesem Radia Wnet od założenia spółki w połowie 2009 roku jest Krzysztof Skowroński.

W 2020 roku firma osiągnęła wzrost przychodów o 104 proc. do 2,75 mln zł i wyniku netto z 746,9 tys. zł straty do 155,1 tys. zł zysku. Od jesieni 2018 roku dzięki kolejnym koncesjom regionalnym Radio Wnet rozwija emisję analogową.

W styczniu br. rozgłośnia zaczęła zbiórkę na platformie Zrzutka.pl, uzasadniając to rosnącymi kosztami działalności.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Lech Rustecki ze Spółdzielczymi Mediami Wnet jest związany od 11 lat. Do jesieni ub.r. był prezesem spółki Wnet wydającej „Kurier Wnet” (zastąpił go tam Ryszard Gajewski), a od wiosny 2013 roku jest szefem Stowarzyszenia na Rzecz Kultury Radiowej „Wolna Antena”.

Wcześniej pracował m.in. jako project manager w Wolters Kluwer Polska, dyrektor zarządzający w Mind Partners oraz na stanowiskach szkoleniowych w innych firmach, prowadził też własną działalność biznesową.

Rustecki ma 25 lat doświadczenia zawodowego.

Dołącz do dyskusji: Lech Rustecki w zarządzie Radia Wnet

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
abramek powinien zostać prezesem
odpowiedź
User
Kri_
A co na to wszyscy 23-ej słuchacze Radia Wnet?
odpowiedź
User
Ulala
Wcześniej pracował m.in. jako project manager w Wolters Kluwer Polska, dyrektor zarządzający w Mind Partners oraz na stanowiskach szkoleniowych w innych firmach, prowadził też własną działalność biznesową.😂😂😂 ciekawa biografia 😂😂😂
odpowiedź