SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Razem smakuje lepiej” w największej kampanii samplingowej Coca-Coli

Trwa największa jak dotąd na polskim rynku kampania samplingowa promująca Coca-Colę. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Razem smakuje lepiej”, realizuje agencja Havas Engage Warsaw we współpracy z firmami Next, McCann, MediaCom Warszawa i Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Article

W ramach akcji zespoły samplingowe od połowy lutego w Krakowie, Warszawie i Trójmieście odwiedzają domy i wręczają butelkę Coca-Cola. Wraz z nią otrzymuje się kupony i oferty sklepów dające możliwość zakupu w promocyjnej cenie Coca-Coli i innych produktów potrzebnych do przygotowania rodzinnego posiłku. Ponadto na etykiecie znajdującej się na odwrocie butelki można znaleźć także przepis na obiad.

Celem akcji, oprócz promowania Coca-Coli, jest zachęcanie rodzin, żeby wspólnie jadły posiłki. - Współcześnie coraz trudniej znaleźć nam kilka chwil na spotkanie z rodziną. Dlatego w naszej kampanii chcemy podkreślać jak łatwo spędzić czas z bliskimi, na przykład przygotowując wspólnie posiłki, które często są jedyną okazją w ciągu dnia do tego by móc swobodnie porozmawiać i okazać radość wynikającą z bycia ze sobą. Akcją samplingową chcemy przypomnieć polskim rodzinom jak niewiele trzeba by cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil - opisuje Małgorzata Drąg, marketing manager Coca-Cola

Akcja samplingowa potrwa do końca kwietnia, wspierają ją działania reklamowe w mediach.

Realizacją działań samplingowych zajmuje się agencja Havas Engage Warsaw, reklamy przygotowała agencja McCann, za aktywności w internecie (w tym w social media) odpowiada agencja Next, a za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MediaCom Warszawa. Działania public relations prowadzi agencja Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Razem smakuje lepiej” w największej kampanii samplingowej Coca-Coli

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl