SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Renata Krzewska nowym prezesem ZKDP

Zjazd członków Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wybrał nowy zarząd związku. Prezesem została Renata Krzewska, która na tym stanowisku zastąpiła Jerzego Janczaka.

Renata KrzewskaArticle

Prezes zarządu została Renata Krzewska, która reprezentuje wydawnictwo TIME SA(Grupa ZPR Media). Z Grupą ZPR Media związana jest od 1994 roku. W 2012 roku objęła stanowisko prezesa Muratora SA (obecnie ZPR Media) i Time. Z początkiem października 2018 roku przeszła do rad nadzorczych obu spółek.

W skład nowo powołanego zarządu ZKDP weszli: Łukasz Górka z Edipresse Polska; Tomasz Kałuża z Burda Media Polska; Rafał Kamińsk a Ringier Axel Springer Polska; Piotr Ludwicki z Wydawnictwa Bauer; Paweł Tyszkiewicz ze Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR; z grupy ogłoszeniodawców - Jacek Bucholc z WRH Global Polska; Magdalena Gorzkowska z Ruchu i Karol Wlazło z Polska Press - z ramienia Izby Wydawców Prasy.

Z kolei sąd koleżeński składa się z Mirosława Boksza z Pol Perfect; Dariusza Chmielewskiego z Media Service Zawada; Mirosława Florka z M2A; Macieja Hoffmana z Izby Wydawców Prasy; Adama Hordejuka z Media Creations Adam Hordejuk; Janusza Snarskiego z BPV Polska; Iwony Szwan z Wydawnictwa Gospodarczego; Jakuba Zaskurskiego z Gremi Media; Ludwika Żukowskiego z Kancelarii Prawnej Żukowski i Partner.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Anna Banaszek z Fundacji „Oratio Recta”; Piotr Kiech z Infor Biznes oraz Jolanta Kitlińska z Media Direct.

Zarząd ZKDP wybierany jest na dwuletnią kadencję.

 

Dołącz do dyskusji: Renata Krzewska nowym prezesem ZKDP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl