SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Resort nauki ruszył z kolejnym przetargiem mediowym, tym razem dał więcej czasu

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprosiło domy mediowe i nadawców do składania ofert na zakup czasu reklamowego w stacjach radiowych na potrzeby nowej kampanii. Tym razem na przygotowanie ofert dano nieco więcej czasu niż w poprzednich konkursach.

Article

Prowadzone przez resort nauki postępowanie dotyczy zakupu czasu reklamowego w stacjach radiowych do kampanii, która ma przyczynić się do wzrostu liczby studentów kierunków ścisłych: matematycznych, technicznych i przyrodniczych.

Kampania ma trwać dwa tygodnie, a jej start zaplanowano na 30 października br. W ramach akcji zaplanowano emisję dwóch 30-sek. spotów w stacjach radiowych. Mają to być rozgłośnie, które z jednej strony mają najwyższe udziału w rynku słuchalności, z drugiej - profil ich słuchaczy pokrywa się z grupą docelową kampanii, którą stanowią osoby w wieku 14-18 lat.

Tym razem zainteresowane firmy mają siedem dni roboczych na przygotowanie ofert: postępowanie ogłoszono 7 października, a oferty należy składać do 16 października br.

Ostatnio Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dało agencjom zaledwie cztery dni na przygotowanie szczegółowych ofert w konkursie dotyczącym kampanii „Zawód naukowiec”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Resort nauki ruszył z kolejnym przetargiem mediowym, tym razem dał więcej czasu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl