SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Rolnicy. Podlasie” hitem Fokus TV, cykl śledziło 855 tys. widzów. Wiosną trzeci sezon

Jesienne odcinki programu „Rolnicy. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Cykl miał kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników Fokus TV, stacja w paśmie nadawania programu była piątą najchętniej oglądaną stacją w rynku - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Trzeci sezon produkcji trafi na antenę stacji wiosną.

Drugą część drugiego sezonu cyklu „Rolnicy. Podlasie” na antenie Fokus TV oglądać można było w niedziele o godz. 20.00, w okresie od 16 sierpnia do 27 grudnia ub.r. Średnia widownia premierowych odcinków wyniosła 855 tys. osób, co przełożyło się na 5,60 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 5,96 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Siedem odcinków miało ponad milion widzów

Oglądalność produkcji rosła niemal z tygodnia na tydzień. Pierwszy odcinek miał 292 tys. widzów, a ostatni - aż 1,36 mln. Jednocześnie jest to najwyższa widownia pojedynczej audycji nadanej w Fokus TV.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Poziom 1 mln oglądających przekroczyło siedem odcinków.

Dla porównania, udział Fokus TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 1,14 proc., a w grupie 16-49 było to 1,10 proc. Program miał kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

W porównaniu do pierwszego sezonu (emitowanego od 3 listopada 2019 roku do 5 stycznia 2020 roku) cykl zyskał 482 tys. widzów. Pierwszą serię „Rolnicy. Podlasie” po śledziło 373 tys. osób, co przełożyło się na 2,41 proc. udziału w grupie 4+ i 2,33 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Program ma również o 384 tys. oglądających więcej, niż początek drugiego sezonu emitowany od 19 kwietnia do 7 czerwca ub.r. Wówczas cykl „Rolnicy. Podlasie” śledziło 471 tys. osób (odpowiednio 3,14 proc. i 3,34 proc. udziału).

Fokus TV w niedzielnym paśmie w godz. 20.00-20.45 od 16 sierpnia do 27 grudnia ub.r. miał 5,55 proc. udziału w rynku w 4+ i 5,91 proc. w 16-49. Dało to stacji czwarte miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji w 4+ i piątą pozycję w grupie 16-49.

Wiosną trzeci sezon

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, trzeci sezon cyklu „Rolnicy. Podlasie” widzowie Fokus TV będą mogli oglądać wiosną 2021 roku. Właśnie trwają zdjęcia do nowych odcinków produkcji.

Widzowie w serialu „Rolnicy. Podlasie” oglądać mogą losy ludzi, którzy swoje życie związali z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Produkcja realizowana jest w regionie podlaskim, to autorski projekt Fokus TV.

Dołącz do dyskusji: „Rolnicy. Podlasie” hitem Fokus TV, cykl śledziło 855 tys. widzów. Wiosną trzeci sezon

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Joooo
Suweren lubi wiejskie klimaty
odpowiedź
User
Polak 102
Gienek jest debetst.
odpowiedź
User
Lolik
Przecież większość ogladajacych robi to dla beki bo wieś to wiadomo - ani sie wyslowic ani pokazać. To jest krzywdzące jak traktuje sie ludzi z małych miejscowosci - nie jestesmy klownami w cyrku, tu nie ma nic smiesznego
odpowiedź