SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rośnie grupa kapitałowa ATM S.A.

Zaledwie trzy miesiące po akwizycji spółki iloggo, do grupy kapitałowej ATM S.A. dołączyła w dniu 24 maja br. ATM-Services Sp. z o.o.

Działalność spółki będzie się koncentrować na obsłudze informatycznej firm z sektora MSP, dopełniając ofertę ATM S.A. skierowaną głównie do klientów z wyższego segmentu rynku. ATM-Services będzie oferować małym i średnim przedsiębiorstwom innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dostępne dotychczas klientom korporacyjnym.

Wydzielenie oferty dla MSP pozwoli na optymalizację kosztową usług. Obsługa klientów świadczona będzie przy wykorzystaniu zestandaryzowanych produktów,
w modelu pełnego outsourcingu, po konkurencyjnych cenach. Oznacza to, że oferta ATM-Services może być dopasowana do potrzeb tej grupy odbiorców, jak również sposób świadczenia usług będzie lepiej przystawał do realiów funkcjonowania mniejszych przedsiębiorstw. Dla klientów oznacza to przede wszystkim niższe koszty obsługi informatycznej przy zachowaniu jej gwarantowanej jakości.

Funkcję prezesa Zarządu ATM-Services Sp. o.o. powierzono Tadeuszowi Czichonowi, wiceprezesowi Zarządu ATM S.A.

Decyzja o włączeniu ATM-Services do grupy kapitałowej jest potwierdzeniem realizacji przyjętej przez ATM S.A. strategii rozbudowywania oferty firmy i świadczenia nowoczesnych usług informatycznych szerszemu gronu odbiorców. Spółka będzie wprowadzać w życie swoje plany poprzez spółki zależne, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka, z wykorzystaniem dotychczasowego potencjału i wieloletniego doświadczenia.

Dołącz do dyskusji: Rośnie grupa kapitałowa ATM S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl