SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady w Bauerze

Nowa naczelna magazynu "Look" i "Trend"

Redaktor naczelną magazynu LOOK została Jolanta Chyłkiewicz, zastępca redaktor naczelnej miesięcznika Twój STYL. Zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Mietkowską, która w połowie stycznia odeszła z Wydawnictwa Bauer.

Jolanta Chyłkiewicz pozostaje nadal na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej miesięcznika Twój STYL. Natomiast Anna Achmatowicz-Schwendimann pełnić będzie rolę wydawcy magazynu LOOK.

Twój STYL LOOK w nowej formule będzie dostępny w sprzedaży w tych samych dniach co numer marcowy, majowy, wrześniowy i listopadowy miesięcznika Twój STYL .

Pierwszy numer kwartalnika LOOK wejdzie do sprzedaży na początku kwietnia br. Wydawca liczy na sprzedaż w wysokości ok. 70 tys. egzemplarzy (przy nakładzie 90 tys.)

Dotychczasowa sprzedaż: 59 519 (rozpowszechnianie ogółem - ZKDP - grudzień 2002-wrzesień 2003)

Tymczasem Twój STYL TRENDY będzie dostępny w sprzedaży razem z numerem kwietniowym, czerwcowym, październikowym i grudniowym miesięcznika Twój STYL. Redaktor naczelną Twój STYL TRENDY jest Anna Achmatowicz-Schwendimann , naczelna miesięcznika Twój STYL.

Pierwszy numer kwartalnika TRENDY autorstwa zespołu miesięcznika Twój STYL wejdzie do sprzedaży 11 marca.

Wydawca liczy na sprzedaż w wysokości 50-60 tys. (przy nakładzie 80 tys.)

Dotychczasowa sprzedaż: 36 942 (rozpowszechnianie ogółem - ZKDP - grudzień 2002-wrzesień 2003)

Wszystkie wydania magazynów LOOK i TRENDY będą promowane w prasie (Twój STYL i inne tytuły prasowe, w tym niektóre tytuły Wydawnictwa Bauer), telewizji i w stacjach radiowych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady w Bauerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl