SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Różczka i Małaszyński wiosennie reklamują Formułę Rodzina 4.0 w Play z Kartą Dużej Rodziny (wideo)

Ruszyła wiosenna kampania z udziałem Magdaleny Różczki i Pawła Małaszyńskiego reklamująca Formułę Rodzina 4.0 w sieci Play. Akcję, podkreślającą zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, przygotowały i realizują firmy Grandes Kochonos, Artegence i MediaCom Warszawa.

Magdalena Różczka w reklamie Play Article

Reklamy podkreślają, że Formuła Rodzina w ramach jednego abonamentu obejmuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, 25 GB interentu mobilnego i 6 miesięcy abonamentu gratis.

Ponadto informują, że w przypadku wariantów Formuła Rodzina 4.0+ i Formuła Rodzina Europa dostępne są zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

 

W kampanii występują Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński, którzy już wcześniej reklamowali Play. Różczka m.in. półtora roku temu promowała Formułę Unlimited, a Małaszyński ostatnio pojawił się w kampanii bożonarodzeniowej, a wcześniej reklamował Formułę Rodzina 4.0 razem z Anną Przybylską.

 

Nowa kampania jest prowadzona w telewizji, radiu, internecie, na outdoorze i w punktach sprzedaży. W reklamach outdoorowych promowana jest taryfa Stan Darmowy, wprowadzony w lutym br.

>>> Przeglądaj najciekawsze reklamy z Polski i zagranicy w naszym dziale Kreacje


Kreacją reklam zajęła się agencja Grandes Kochonos, przy czym za reklamy i działania w internecie odpowiada agencja Artegence. Media do akcji zaplanował i kupił dom mediowy MediaCom Warszawa.

Dołącz do dyskusji: Różczka i Małaszyński wiosennie reklamują Formułę Rodzina 4.0 w Play z Kartą Dużej Rodziny (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl