SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza konkurs UPC Polska „Think Big”, nagrody dla innowacyjnych przedsiębiorców

Przedsiębiorcy, którzy stawiają na rozwój w oparciu o nowe technologie będą mieć szansę w kolejnej edycji programu „Think Big”, organizowanej przez UPC Polska. Najlepsi otrzymają nagrody za innowacje w obszarze cyfrowej transformacji biznesu i wyzwań społecznych. W konkursie pula nagród wynosi 105 tys. złotych, a firmy otrzymają dodatkowo wsparcie marketingowe, promocyjne i mentoring.

Article

W tegorocznej edycji będą poszukiwani przedsiębiorcy, którzy oferują rozwiązania z zakresu cyfrowej gospodarki, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dodatkowo, wspólnie z Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju, UPC nagrodzi najlepsze - oparte na nowych technologiach - rozwiązania z obszaru wyzwań społecznych, które przyczynią się do poprawy jakości życia społeczeństwa.

Nagrodą pilotażowe wdrożenie, pula nagród o wartości 105 tys. zł

Co daje udział w programie? Jego zwycięzcy będą mieć możliwość pilotażowego wdrożenia swoich rozwiązań, a pula nagród finansowych wynosi w sumie 105 tys. zł (dla zwycięzcy w każdej kategorii nagroda to 35 tys. zł). Dodatkowo uczestnicy otrzymają wsparcie w postaci programu mentoringowego, promocyjnego i marketingowego. Finaliści konkursu oraz wybrane projekty znajdą się również w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech from Poland. Technologie, które zmieniają korporacje” (pod patronatem The Heart i UPC Polska).

Zwycięzcy będą wyłonieni w kategoriach Think Coustomer – chodzi o rozwiązania dla biznesu w obszarze B2C i B2B oraz w Think Transformation, które wspierają cyfrowy rozwój firm. Z kolei w nowej kategorii – Think Social (jej partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju) zostaną wybrane projekty, które odpowiadają na wyzwania społeczne w obszarach z zakresu: edukacji, środowiska, wykluczenia cyfrowego i kultury.

- W tegorocznej edycji „Think Big: Grow Smarter” poszukiwać będziemy przedsiębiorców i innowatorów społecznych, których rozwiązania pomogą innym wykorzystać nieograniczony potencjał nowych technologii, rosnąć szybciej i odważniej – zapowiedział Robert Redeleanu, szef UPC Polska.  

Zgłoszenia do programu można wysyłać do 30. czerwca poprzez stronę internetową thinkbig.upc.pl. W ramach pierwszego etapu, jury wyłoni 18 rozwiązań (po 6 z każdej kategorii). Następnie na przełomie lipca i sierpnia w fazie półfinałowej zostanie wybranych 9 projektów. Wezmą one udział w Gali Finałowej, w trakcie której zostanie ogłoszony zwycięzca.

Na koniec pierwszego kwartału br. UPC Polska miał 1,46 mln klientów, którzy korzystali z 3,09 mln jednostkowych usług (RGU). Wzrosła liczba sprzedanych przez operatora usług internetu, telewizji cyfrowej oraz usług telefonicznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza konkurs UPC Polska „Think Big”, nagrody dla innowacyjnych przedsiębiorców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl