SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ruszyły przetargi dotyczące kampanii #DziękujemyŻePijecieMleko

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka szuka w przetargach firm, które zajmą się przygotowaniem i realizacją kampanii #DziękujemyŻePijecieMleko, produkcją gadżetów z nią związanych oraz agencji, która zajmie się zakupem powierzchni reklamowej na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Celem zaplanowanej przez PFHBiPM kampanii, która ma być realizowała jeszcze w tym roku jest zabezpieczenie branży przed kryzysami wizerunkowymi, mogącymi negatywnie wpłynąć na poziom zaufania do mleka i jego przetworów. Działania te mają promować mleko , budować jego pozytywny wizerunek.

Kampania ma obejmować telewizję, prasę, internet, outdoor (wrzesień-listopad br.), serwis internetowy, emisję spotu wideo, współpracę ze znaną postacią (dziennikarz lub prezenter tv).

Zadaniem wybranej agencji będzie przygotowanie i realizacja kampanii. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 13 lipca br.

Równolegle trwa przetarg na wykonanie i dostarczenie gadżetów związanych z kampanią #DziękujemyŻePijecieMleko, a także poszukiwana jest agencja , która zajmie się zakupem powierzchni reklamowych do działań, które będą prowadzone na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Szczegóły przetargów tutaj.

Dołącz do dyskusji: Ruszyły przetargi dotyczące kampanii #DziękujemyŻePijecieMleko

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl