SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Škoda z kolarką Kasią Niewiadomą promuje elektryczne auta

Škoda realizuje kolejną kampanię ze swoją wieloletnią ambasadorką - wybitną kolarką Kasią Niewiadomą. Producent samochodów pokazuje, jak ważne jest dla niego odkrywanie różnorodnych talentów i zainteresowań kobiet, które pokazuje szerszemu gronu. 

Serce startującej w najbliższym czasie akcji stanowi inspirujący film dokumentalny z udziałem Kasi Niewiadomej, która dzieli się swoją pasją, determinacją oraz spojrzeniem na kobiecość w świecie sportu i nie tylko.

Działania promocyjne kampanii będą realizowane m.in. za pośrednictwem telewizji i social mediów, a także w kinach.

Zobacz: Škoda reklamuje Enyaq Coupé jako "mój elektryczny SUV”

- Dla mnie meta nigdy nie jest końcem, a motywacją do dalszego przekraczania barier. Uważam, że każda kobieta powinna mieć wybór i odwagę do realizowania wyznaczonych sobie celów. Każda z nas może znaleźć sposób wyzwalający energię do dalszego działania oraz inicjowania zmiany. Każda z nas może stać się inspiracją dla innych. Kobiecość można rozumieć na wiele różnych sposobów. Ja widzę ją jako walkę o siebie, swoją satysfakcję i szczęście - komentuje Kasia Niewiadoma, polska kolarka i ambasadorka marki Škoda.

Škoda promuje swój elektryczny SUV Enyaq 

W materiałach kampanijnych szczególne miejsce zajmuje elektryczny SUV - Škoda Enyaq - którym Kasia jeździ na co dzień. - Współpraca z Kasią to dla nas nie tyle możliwość promowania naszych samochodów, ale platforma do budowania świadomości w duchu woman empowerment i wsparcia kobiet w osiąganiu swoich celów. Škoda aktywnie angażuje się w działania mające na celu wzmacnianie pozycji kobiet. Naszym celem jest inspirowanie ich, aby to one kreowały własne przeznaczenie, chcemy aby nie bały się marzyć i wytrwale stąpały po wybranej przez siebie drodze - mówi Arkadiusz Gwizdek, dyrektor marketingu Škoda Polska.

Szeroko zakrojona kampania będzie realizowana w telewizji, digitalu, kinach oraz kanałach social media. Za kreację odpowiada agencja Dentsu Creative, a za zakup mediów PHD Media. 

Dołącz do dyskusji: Škoda z kolarką Kasią Niewiadomą promuje elektryczne auta

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mrti
aż się palę aby to kupić
odpowiedź
User
Teleman
Niewiadomo kto to
odpowiedź