SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sebastian Kucharski wiceszefem redakcji Dziennik.pl

Sebastian Kucharski został wiceszefem redakcji portalu Dziennik.pl (Infor PL).

Kucharski z Inforem związany jest od stycznia, na początku był wydawcą serwisu Forsal.pl. W przeszłości pracował m.in. w „Polska the Times”, „Rzeczpospolitej”, „Gazecie Wyborczej”, Tvn24.pl, „Presserwisie”, Wirtualnemedia.pl i Wirtualnej Polsce.

Niedawno Dominika Sikora i Łukasz Bielak awansowali na nowo utworzone stanowiska zastępców redaktora naczelnego serwisów internetowych DGP Infor. W ramach nowej struktury grupy internetowej Sikora pokieruje serwisami Gazetaprawna.pl oraz Forsal.pl, a Łukasz Bielak - Infor.pl i Dziennik.pl.

Z trzech witryn „Dziennika Gazety Prawnej” w grudniu ubiegłego roku zdecydowanie najpopularniejszy był Dziennik.pl, w którym 5,68 mln internautów (19,15 proc. zasięgu) spędziło średnio po 4 minuty i 52 sekundy. Gazetaprawna.pl miała 2,56 mln użytkowników, 8,63 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 20 sekund przeciętnego czasu korzystania, a Forsal.pl - 1,71 mln odwiedzających, 5,78 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 5 sekund średniego czasu - pokazują wyniki badania Mediapanel.

W 2022 r. przychody grupy kapitałowej Infor PL wzrosły o 7,5 proc. do 103,5 mln zł, a wynik netto poszedł w górę z 4,55 mln zł straty do 11,07 mln zł zysku. Właściciel wydawnictwa Ryszard Pieńkowski z zysku dostał 1 mln zł dywidendy.

Dołącz do dyskusji: Sebastian Kucharski wiceszefem redakcji Dziennik.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pan
A kto to jest ten Pan? Ktoś go zna? Kolejny skoczek?
0 0
odpowiedź
User
GPT
Oooo jednak warto zaglądać na WM. Przynajmniej można się dowiedzieć co się dzieje w firmie.
2 0
odpowiedź
User
XYZ
Nie ważne kto to i gdzie pracował. Teraz pozna prawdziwe życie 💪
1 0
odpowiedź