SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwisy Interii z nowym narzędziem pogodowym

W wybranych serwisach portalu Interia pojawił się nowy moduł pogodowy, który pokazuje aktualne dane dla wybranego miejsca. To narzędzie ma umożliwić dziennikarzom przygotowywanie zapowiedzi wydarzeń oraz być praktyczne dla użytkownika - dzięki niemu wszystkie potrzebne informacje ma znaleźć w jednym miejscu.

Article

Nowa funkcjonalność ma umożliwić dodawanie w artykułach prognozy pogody dla wybranego punktu. Tym samy redakcja może dostarczyć swoim czytelnikom kompleksowe materiały. Dane pogodowe mogą być prezentowane w jednym z czterech wariantów, w zależności od wydarzenia i potrzeb użytkownika.  

Ewelina Karpińska-Morek, zastępca dyrektora serwisów informacyjnych w portalu Interia tłumaczy, że rozwiązanie może się sprawdzić w szczególności w przypadku wydarzeń, które odbywają się w plenerze. - Może więc stanowić idealnie uzupełnienie zapowiedzi imprez sportowych, jak również koncertów i festiwali - zwłaszcza tych, których organizacja, a także zainteresowanie uczestników, zależą od warunków pogodowych - stwierdza.

Nowe narzędzie korzysta z danych serwisu Pogoda.Interia.pl. Moduł pojawił się w działach: Fakty, Sport, Muzyka, Film, Biznes oraz serwisy magazynowe Interii.

Według Badania Gemius/PBI w czerwcu br. serwis pogodowy Interii odwiedziło 5,6 mln realnych użytkowników. Strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl w tym samym miesiącu w sumie zanotowały 18,7 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Serwisy Interii z nowym narzędziem pogodowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl