SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Siemens Mobility ma nową strategię i motto "Ruch ponad wszystko"

Należąca do Siemens AG spółka Siemens Mobility, oferująca rozwiązania transportowe, przyjęła nową strategię rozwoju oraz motto „Moving beyond“ (”Ruch ponad wszystko”).

Article

Jak podaje firma w komunikacie, nowa strategia i motto "wyznacza klarowny, wspólny kierunek, w którym zamierza poprowadzić branżę mobilności". Stanowi również odpowiedź na globalne megatrendy w branży - urbanizację i dekarbonizację.

- Ta wizja wraz z nowym motto wytyczają nam drogę rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla mobilności, dzięki którym umożliwimy naszym klientom na całym świecie ukształtowanie trwałej infrastruktury, długotrwały wzrost wartości, przyjemniejsze wrażenia z podróży i gwarantowaną dostępność techniczną - komentuje Sabrina Soussan, CEO Siemens Mobility.

Nowa strategia Siemens Mobility

Nowa strategia składa się z sześciu elementów. Każdy reprezentuje osobny zakres rozwoju działalności, innowacyjności, trwałości, cyfryzacji rozwiązań, a przede wszystkim ich ukierunkowanie na potrzeby klienta.

Przedsiębiorstwo światowe - w ramach trwałego i rentownego wzrostu Siemens Mobility musi realizować nowe projekty biznesowe na nowych rynkach, z nowymi klientami, na bazie nowych modeli biznesowych nastawionych na szybkość działania i efekt rynkowy.

Niezawodny partner - Siemens Mobility pełni funkcję prekursora w tworzeniu nowych i nowatorskich rozwiązań, zapewniających trwałość, bezpieczeństwo, niezawodność i płynność przewozów zarówno pasażerskich, jak i towarowych. Niezbędne jest do tego stałe monitorowanie optymalnej jakości oraz takie realizowanie projektów, które zapewni postrzeganie Siemens Mobility przez klientów jako niezawodnego partnera.

Mobilność dla ludzi - Siemens Mobility będzie współpracować z klientami przy spełnianiu potrzeb użytkowników i pasażerów. Podstawowym tematem pozostanie tu kreowanie wrażeń z podróży.

Trwałość - Siemens Mobility wspierać będzie klientów w rozwijaniu na coraz większych powierzchniach transportu osobowego na bazie technologii neutralnych pod względem emisji CO2, na przykład dostarczając pojazdy napędzane odnawialną energią lub sterowane systemami sygnalizacji opartymi na chmurze, co zresztą umożliwia zwiększanie przepustowości istniejącej infrastruktury.

Płynność - dzięki intermodalnym rozwiązaniom Siemens Mobility każda podróż pozwoli odnieść wrażenie, co to jest ciągłość mobilności, dzięki której pasażerowie mogą zajmować się różnymi swoimi sprawami, zamiast martwić się o połączenia między różnymi środkami transportu.

Od drzwi do drzwi - Siemens Mobility postrzega mobilność w przyszłości jako ciągłość podróży, jej płynność, bezpieczeństwo i wygodę, co może mieć swój początek w domu lub w dowolnym wymaganym miejscu odjazdu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Siemens Mobility ma nową strategię i motto "Ruch ponad wszystko"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl